Wpis z mikrobloga

Odnoszę wrażenie, że te protesty rolników to akcja ruskiej propagandy na zdestabilizowanie Unii Europejskiej. Moi znajomi rolnicy udostępniają jakies obrazki z płonącym Patlamentem Europejskim, piszą o "zielonych bzdurach". Sekcje komentarzy zawalone emotikonkami bicepsa i polskiej flagi, zero sensownej treści. Na jednym z przejść granicznych z Ukrainą protestuje ta onuca Panasiuk.
A konkretów to mi żaden zwolennik protestów nie podał żadnych. Nie widziałem zadnego artykułu ani dyskusji w komentarzach o tym, co jest złego w tym Zielonym Ładzie.
Dla mnie to niestety wygląda tak, że małpa na traktorze z mentalnością "spadł śnieg, więc globalne ocieplenie to kłamstwo" robi dym, bo jej nie pozwolą zlewać przepalonego oleju do rzeki za stodołą.
#zielonylad #strajk #rolnictwo #polityka
Tymajster - Odnoszę wrażenie, że te protesty rolników to akcja ruskiej propagandy na ...

źródło: 0ecfe9306f51679662d9fbacfd260493

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Tymajster: żartujesz?

We Wrocławiu rozdawali ulotki podczas protestów, mają 3 główne postulaty i ja się z tymi postulatami zgadzam, ale...

Ale uważam od samego początku, że tak to oni sobie nie zaskarbia poparcia ludzi, tylko ich wkurzą. Rolnicy jednak nie przyjmują do wiadomości tego argumentu i pierdziela ciągle to samo, że bez nich nie będzie co jeść ¯\(ツ)/¯

Rolnicy: urzędnicy mają w dupie to, że blokujcie drogi wylotowe z miast! To
  • Odpowiedz
@Tymajster: gdzieś czytałem że na tych protestach, wszyscy ch ca cos ugrać KO bo Pis źle rządził, konfa bo mają darmowe paliwo, PiS przeciwko PiS z poprzedniego rządu, wszelkiego rodzaju narodowcy oraz skarpetosceptycy . Protesty w w całej Europie sa na rękę putinowi , w Polsce tym bardziej bo szkoda Ukrainie
  • Odpowiedz
@Tymajster: rolnicy głosujący na PiS jak zawsze protestują przeciwko każdej innej władzy obwiniając ja o decyzje podjęte przez PiS i skutki ich działań, a także o zielony ład wymyślony przez pisowskiego funkcjonariusza. Nie doszukuj się logiki u rolników.
  • Odpowiedz
@Tymajster: czemu nie iść o krok dalej i powiedzieć, że cała legislatura UE jest przejęta przez ruskie onuce i podejmują niepopularne, czasami wręcz samobójcze decyzje prowadzące do protestów i niepokojów społecznych? xD
Ruscy lasy i biznesy w Polsce zamknęli i godziny dla seniorów wprowadzili?
  • Odpowiedz
@Myslovitz bo nauczyli się, że pokojowe i kulturalne protesty nie są warte funta kłaków. Jak pielęgniarki robiły pikiety to je im władza zwijała siłą, ale już jak górnicy przyjechali tłumem i zaczęli palić opony, wyć syreną czy rzucać race to kończyło się negocjacjami przy fleszach.

@frutson jeszcze ruskie rozjazd cen z kosztami pewnie spowodowały
patatier - @Myslovitz bo nauczyli się, że pokojowe i kulturalne protesty nie są warte...

źródło: temp_file4571169895463422075

Pobierz
  • Odpowiedz
konkretów to mi żaden zwolennik protestów nie podał żadnych. Nie widziałem zadnego artykułu ani dyskusji w komentarzach o tym, co jest złego w tym Zielonym Ładzie.


@Tymajster:
Z dwa dni temu odpowiadałem na wykopie w sprawie zielonego ładu i norm gaec. Jak nie znajdziesz, chętnie odpowiem raz jeszcze
  • Odpowiedz
@macan: nie zrobią tego. Tyle się pieprzy o Polakach-rozrabiakach, a my naród kakoldów. Przypominjcie sobie, jak to było we Francji. G0wnem w urzędy strzelali na pełnym i zero pitolenia. To samo w Holandii etc.
  • Odpowiedz
@Deska_o0

@Tymajster: rolnicy głosujący na PiS jak zawsze protestują przeciwko każdej innej władzy obwiniając ja o decyzje podjęte przez PiS i skutki ich działań, a także o zielony ład wymyślony przez pisowskiego funkcjonariusza. Nie doszukuj się logiki u rolników.


Ja tu widzę dwie przyczyny dlaczego obrywa się obecnej władzy:
1. Oni są teraz osobami decyzyjnymi, mają największy wpływ na to co da się zmienić. PiS jako całość już niewiele ma do
MamByleJakiNick - @Deska_o0
@Tymajster: rolnicy głosujący na PiS jak zawsze protestuj...
  • Odpowiedz
Oni są teraz osobami decyzyjnymi, mają największy wpływ na to co da się zmienić. PiS jako całość już niewiele ma do gadania, choć są europosłowie, czy komisarz EU do spraw rolnictwa, właśnie z PiS


@MamByleJakiNick: dokładnie, PiS wprowadzający zielony ład był super, ale teraz pomiocie szatana Tusku ratuj

Tusk jednak przyznał ze problem jest, i że trzeba coś z tym zrobić, już parę miesięcy temu o tym mówił. Ale jak dotąd
  • Odpowiedz