Wpis z mikrobloga

#famemma Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje MARIOLKĘ SCHREIBER. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie famemma na lestlimie 7,99pikseli/m2. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe koneserów patologii są wypalone od przygłupich Natanów i nudnych Ferrarich. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków patologii. Na widok Murana wypowiadającego się płynnym francuskim byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Puszczają mu konferencję Clout MMA 4, drugi panel. Kiedy chłopak nie obejrzy, albo powie że mu się nie podoba, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do Marioli Schreiber.
ociekurnia - #famemma Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 l...

źródło: IMG_7137

Pobierz
  • 5
@Partyzant91: Typiara jest Marconiem tylko na sterydach. Jak on jest/był tu uwielbiany za swoje akcje to nie rozumiem jak można hejtować Mariolkę, która robi to samo tylko bez trzęsących się rąk i łamiącego głosu xD i do tego nie pie***li o jakiejś grze co wywiad i tłumaczy normikom, że to nie na serio, tylko gra swoją rolę.