Wpis z mikrobloga

@Pompejusz

@R_O_T_T_E_N Tak z 10-15 lat temu Pudliszki to był drogi i zajebisty w porównaniu do dwa razy tańszej konkurencji. Obecnie brak różnicy.


Faktycznie dawno temu był najlepszy, ze 2 lata temu była jakaś promocja to kupiłem i był najgorszy ze wszystkich ale to może jakaś promocyjna kiepska partia. W każdym razie nie mam zamiaru próbować przez najbliższe jeszcze parę lat. Też Kotlin się zepsuł parę lat temu ale w
  • Odpowiedz
I nie jecie wtedy przecieru z mikroplastiku, bo jako jeden z nielicznych jest w szkle.


@H_chinaski: Polecam Develey "mniej cukru", gdzie nie walą 1/3 cukru w składzie i idzie to zjeść i też w słoiku elegancko jest.
  • Odpowiedz
@Pompejusz nawet 15 lat temu był już inny, pamiętam smak i wygląd pudliszek z końca lat 90, był gęsty jak przecier, smakował cudownie, a potem cały czas obniżali cene, a za tym szła też gorszą jakość, swego czasu miałem też swój, tani ale dobry i ostry sos piri piri, potem wprowadzili tę ustawę o podatku od cukru, zmienili skład i nie dało się już tego jesc
  • Odpowiedz
@notoryczny_kusiciel: zależy co kto lubi. Ja nie lubię jak bardziej przypomina koncentrat, bo ma za dużo pomidorów, albo jak wali octem jak pudliszki. Choć paradoksalnie nie przeszkadza mi jeśli w składzie źródłem pomidorów jest koncentrat, tylko nie może być za dużo, bo się robi ciężki jakiś taki w smaku. Lubię za to jak jest fajnie przyprawiony, ale to już też kwestia gustu. Ostatnim moim odkryciem jest Kotliński z Dino, dla
rzadenproblem - @notorycznykusiciel: zależy co kto lubi. Ja nie lubię jak bardziej pr...

źródło: Kotlinski-Ketchup-pikantny-450g

Pobierz
  • Odpowiedz