Wpis z mikrobloga

@UmazanyPieprzem: Ciekawe czy ma jeszcze jakieś perspektywy będąc tak głęboko w uzależnieniu.
Słyszałem o takich ale osobiście wszystkie osoby, które obserwowałem jak wpadały w nałóg, źle skońćzyły i wszystko zmarnowały co mogły. To pocieszny menel, którego bagno wciąga i może był to też jeden z powodów bankructwa w pnąpę. Ale jak to u meneli, zawsze powody są inne, zewnętrzne a oni robią wszystko najlepiej jak się da.
@adik75 pewnie wyszło na jaw, co odpiejdala w pą Pę.z "SYNĄ" Nie chciał, nie mógł, zrezygnował, odrzucił tą Niunię i dzieci w, Canadzie. Przepiejdolił kasę.
Mauj chcąc mieć dalej rozpoznawalną maupę w swoim muppet-cyrku. Podał mu "pomocną brudną łapę ", hajs, który Fred Spociuch musiał wyżebrać na żebrolajcie i oddać władcy kuchty srejlał. Już o tym pisałem.
Spociuch, Szczurek z rodziną, Kamerdynery to takie zwykłe kołki, co dały się zrobić tym wszystkim
A teraz taki skunks ma dylemat, że takie nieroby, bez pomysłu i perspektyw są na jego misce.... No bo przez ich robienie w uja na filmach o wolności, spiejdolił im życie


@UmazanyPieprzem: Wątpię, że to akurat dzieło Cycoliny. Jak byli tak głupi, żeby jechać do kraju czwartego świata i palić za sobą mosty to jest tylko i wyłącznie ich wina. Mają po 50 lat, a każdy jeden głupszy niż ustawa przewiduje.
ma dylemat, że takie nieroby, bez pomysłu i perspektyw są na jego misce.


@UmazanyPieprzem: Łysy ma jakieś cechy psychopaty czy ogólnie z tego spektrum, przez co wątpię. Pokazywał, że z nich kpi i potrafi dyskretnie się z nich nabijać, w pewien sposób gardzić i przez to buduje swoje ego narcystyczne, pokazując że on jest prezesem, lepszym od takiego zaszczanego Krzycha rowera itd.
Z jednej strony bez tych małp spada i jest
pewien wpływ juptuperów był


@UmazanyPieprzem: to jest ta sama klasa osobników co inwestuje w magiczne garnki po 10 koła oraz plastry do leczenia wszystkiego, od bolącej nogi po raka. Ludzie mający po 40-50 lat, w portfelu minus, w głowie pusto, a cały majątek mieści się w dwóch reklamówkach z Biedronki. Nawet mi ich nie szkoda - nie są w stanie przyznać się do błędu i ponieść konsekwencji swoich czynów tylko palą
@Meserole: A ja nie wiem, nie uczestniczę w tym tak żeby to nazywać. Chodzi o czas, kiedy dzwonił do klapka, którego akurat twarogowa rzucała i klapek zlał telefon łysego a ten zaczął się odpalać, wyzywać go do walki itd.