Wpis z mikrobloga

Teraz wykopki piszą bzdury o tym, że Kanał Zero to, cytuję, "PiSowcy al dente" i po to został stworzony, by wybielać PiS xD

Szkoda tylko, że zaproszenia dostali także politycy koalicji i żaden nie przyszedł poza Żukowską. A wiecie dlaczego? Bo oni chodzą tylko do swoich mediów. Łatwiej jest obsikać Kanał Zero i nazwać go PiSowskim, żeby okopach swoich wyborców w bańce informacyjnej TVN. Poza tym, Kanał tego typu (nie tylko ten) rozbijają pewien prasowo-telewizyjny monopol mediowy, a to niedobra jest.

PiSowcy przychodzą, bo nie mają nic do stracenia. A politycy koalicji unikając jak ognia dyskusji, debst, pytań i nakierowując trolli na obrażanie wszystkich, co nie są fanatykami, zaprowadzi ich do zguby.

Takich sytuacji będzie więcej i to jest tylko motor napędowy dla farmy trolli Mateckiego. Nowy rząd popełnia błędy poprzedników - chce okopać siebie i swoich wyborców w jedynych słusznych źródłach informacji.

A najlepszy jest ten tok myślenia - dziennikarz zadaje niewygodne pytania PiSowcowi, podszczypuje go, nie zgadza się. I co? To jest kontrolowana krytyka xDDDD

Ale jak to samo zrobi dziennikarz TVN z kimś z PO, to Uuu, patrzcie, sami widzicie, że dostaje się jednym i drugim, to jest obiektywna telewizja, brawo xDD

#kanalzero #polityka #media #heheszki #takaprawda #bekazlewactwa #bekazpo #tvn
  • 14
  • Odpowiedz
  • 2
@HrabiaTruposz: PiSowcy al dente zostało użyte, by określić grupę osób, która niby krytykuje PIS i starą się zachować obiektywizm, ale robi to w sposób kontrolowany. Takie pojęcie sobie wymyśliliście jakiś czas temu. I ja go użyłem, by skrócić, nie rozpisywać się i wyjaśnić, jakimi procesami myślowymi kieruje się druga strona, fanatyków partyjnych z PO, którzy od PiSowskich moherów różnią się tylko wiekiem i inna opcja polityczną, bo oddanie partii i metody
  • Odpowiedz
  • 3
@HrabiaTruposz: Poszukaj sobie. Przecież sam sobie tego nie wymyśliłem. Nie będę siedział teraz i guglował. Nie jeden na wykopie widział i wie. Jak ty nie widziałeś, to sobie poszukaj sam.
  • Odpowiedz
Poszukaj sobie. Przecież sam sobie tego nie wymyśliłem. Nie będę siedział teraz i guglował. Nie jeden na wykopie widział i wie. Jak ty nie widziałeś, to sobie poszukaj sam.


@Kopyto96:

hahaha
  • Odpowiedz
żaden nie przyszedł poza Żukowską. A wiecie dlaczego?


@Kopyto96: Wiemy. Wiemy że jego wcześniejsza twórczość to nic "poważnego", nie patologia ale też nie Wersal. Każdy poważny i szanujący się człowiek nie legitymizuje takich kanałów czy prowadzących. Za kilka lat jak zyska "markę" rzetelnego i poważnego kanału to czemu nie, ale teraz?xD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: widzę, że nadworne trole platformy już szczekają w komentarzach, ale to jest 100% racji. Tusk nie pójdzie do żadnego dziennikarza, który zada mu trudne pytania, bo on jest mocny, ale tylko przy usłużnych klakierach
  • Odpowiedz
Przecież Tusk wyłożył się w debacie tej strasznej starej TVP gdzie dostał identyczne pytania co reszta kandydatów. I miałby iść do kogoś spoza koła adoracji jego osobny? RLY?
  • Odpowiedz