Wpis z mikrobloga

#ankieta #zwiazki #pytanie

Ciekawi mnie Wasze zdanie i doświadczenie życiowe. W szczególności ankieta do Mirabelek z tego względu, że to one mają być obdarowane kwiatami, ale też chciałbym poznać zdanie mirków czy wykonaliby taki ruch.

W skrócie - Kobieta w związku waha się nad przeprowadzką do innego miasta (500km) by żyć razem ze względu na to, że boi się że jak nie wyjdzie to zostanie z niczym w obcym mieście. Sam związek trwa już prawie rok na odległość. Rezygnacja z przeprowadzki równa się rozstanie. Ewentualne pojechanie do kobiety jest możliwe, ale dopiero za 2 tygodnie ze względu na pracę. Prosi Cię o czas na zastanowienie, w między czasie nie odzywa się i nie rozmawiacie. Teraz ankieta gdzie prośba by:

- Mirkowie odpowiedzieli czy wysłaliby kwiaty w takiej sytuacji do swojej kobiety czy jednak nie
- Mirabelki odpowiedziały czy chciałyby takie kwiaty w takiej sytuacji otrzymać czy jednak nie

Kwiaty?

  • Mirek - wysyłam kwiaty 11.3% (27)
  • Mirek - nie wysyłam kwiatów 61.5% (147)
  • Mirabelka - chce kwiaty 7.1% (17)
  • Mirabelka - nie chce kwiatów 13.0% (31)
  • Inne - komentarz 7.1% (17)

Oddanych głosów: 239

  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stylo: Mirek, ta laska już podjęła decyzję w chwili, gdy zakomunikowała Ci, że ma wątpliwości co do losów Waszego związku już po przeprowadzce. Być może nie umie Ci tego inaczej zakomunikować, ale ona nie widzi siebie w tym układzie ¯\(ツ)/¯ . No i ten brak kontaktu nie powinien pozostawiać złudzeń.
  • Odpowiedz