Wpis z mikrobloga

Miuosh w 2020 r. był jednym z beneficjentów Funduszu Wsparcia Kultury, który był przeznaczony dla wykonawców, którzy nie mogli występować w dobie epidemii COVID-19. Na wsparcie branż artystycznych miało zostać przeznaczone aż 400 milionów złotych, a popularny śląski raper otrzymał od państwa aż 2 mln.

Cieszy mnie, że moje podatki zostały dobrze zainwestowane, może dzięki temu Miłosz kupił sobie coś fajnego.
@Bobaq: no tak, bo jak kryzys to nie trzeba o nic dbać, a tym bardziej o kulturę i sztukę, na co nam obrazy. Na co nam kultura. Bardzo mnie ciekawi z jakiej warstwy społecznej jest wypowiadane takie zdanie.

Lockdowns były #!$%@?, pandemia wymyślona, bicie braw dla pielęgniarzy było śmieszne, ale wiele rzeczy pod czas kryzysu było zrobione dobrze. Podaj kilka aby udowodnić że nie tylko krytykujesz i niezależnie co było robione
@michal7: Ja to bym wolał żeby po prostu nic już nie ruszali. Niech sobie siedzą nic nie robią i zgarniają pensje za to. Jak za rok ktoś zapyta - "co zrobił rząd?" - "Nic". To byłbym wniebowzięty.
@michal7: te fundusze pomocowe były piękne.
Taki kryzys stulecia, że janusze za hajs z tarczy windowali rekordy wolumenu sprzedaży samochodów luksusowych w Polsce.

piekne to byli czasy