Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie ten Mazurek rozczarował. Został zagoniony w kozi róg jak przez byle trolla na wypoku.

Wydaje sie że w radiu musiał być przygotowany na szybkie strzały, być może miał także jakiegoś pomocnika i odbijanie piłeczki z zapisaną na kartce riposta wychodziło. Tu jak należy na prawdę być w temacie, wiedzieć na czym polega typ rozmówcy a'la polityczny manipulator zakochany w swoich dokonaniach, to się gubi.

Widać też strach przed tym aby nie obrazić, nie powiedzieć za dużo, żeby te kreatury nie strzeliły focha i nie przestały przychodzić.
W momencie dyskusji o studiach medycznych w Psiej Wólce nie było już czego zbierać a Czarnek o mało nie pękł z radości widząc strach oponenta.
Dlatego zaraz po tym wkroczył Stanowski. Zanim wleciał pomyślał, ja mu zaraz dowalę, nie da sie obronić tego że laptopy sa puste. Normalnie nie da. I ten mu powiedział jak dziecku żeby se je sam zapełnił, ważne że są laptopy, nie muszą być pełne bo biedne dzieci nawet tyle nie miały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kanalzero
  • 5
W momencie dyskusji o studiach medycznych w Psiej Wólce nie było już czego zbierać a Czarnek o mało nie pękł z radości widząc strach oponenta.


@arinkao:

Pamiętasz mniej więcej która to była minuta?
@arinkao: Czarnek jest generalnie inteligentnym i elokwentnym gościem. Problemem w polskiej debacie jest stawianie znaku równości miedzy innymi niż nasze poglądy a nazywanie kogoś idiotą, głupcem itd. Dlatego z taką łatwością orał Mazurka, bo się ten nie przygotował.
@arinkao: Nie wiem czego się spodziewałaś. Wywiady Mazurka w porannym RMF FM już dawno nie robią wrażenia. Jego jedyną metodą jest odkopywanie głosowań albo co ktoś powiedział Pani Grażynce w sklepie z bułkami.
Dziś Mazurek przegrał nie tylko z Czarnkiem, ale z samym sobą, bo zastosował ten sam manewr jak z radia przy ponad dwu godzinnej rozmowie.