Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Widziałem w TV jakiś spot mający zwracać uwagę na problem depresji i samobójstw wśród młodzieży. Zrobiło go chyba Dove (ci od mydła).
Niby spoko, ale moją uwagę zwrócił pewien szczegół - w spocie wystąpiły same kobiety.
Polska ma jeden z największych na świecie współczynników samobójstw mężczyzn do samobójstw kobiet. Jeszcze niedawno było to 6:1, nie wiem jak jest teraz. Ale tak - na 1 kobietę która się zabiła jest 6 mężczyzn którzy zrobili to samo.
Więc ja nie rozumiem i mam nadzieje że ktoś może mi to wytłumaczyć - skoro ten problem ewidentnie dotyczy głównie mężczyzn, to dlaczego w oficjalnym zaadresowaniu sprawy są oni kompletnie niewidzialni i pomijani?
Ja na prawdę nie pojmuje tego - tyle się mówi o równouprawinieniu, a jak przychodzi do rozmawiania o poważnych problemach to mężczyzna nagle nie istnieje.

#pytanie #blackpill #bluepill #pytamboniewiem #niebieskiepaski #rozowepaski #dyskryminacja #pieklokobiet #pieklomezczyzn



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Chcesz to zmienić? chcesz to naprawić? to zacznij od egzekwowania równości w realnym życiu. Jeżeli masz możliwość to traktuj równo kobiety tak jak chcą i informuj je o tym dlaczego, może dopiero jak poczują na własnej skórze oco chodzi to może się zastanowią i przestaną zgrywać facetów.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bo medialne dalej jest głaskanie kobiet i olewanie facetów. Pięknym przykładem była konferencja na temat samobójstw i depresji tworzona przez lewicę. Same kobiety. Dopóki internet nie wywalczył i wsadzili z 2 chłopów jakiś do agendy.
  • Odpowiedz