Wpis z mikrobloga

Wróciłem z policji xd w sumie to 10 min trwało przesłuchanie. Pan policjant pokazał mi screena, spytał czy jestem autorem. Ja oczywiście potwierdziłem. Powiedziałem że to był żart, nikt nie wziął tego na poważnie, i że własnoręcznie usunąłem wpis jak zrozumiałem że może on wzbudzić ogólnokrajową panikę i paraliż służby zdrowia. Zeznania zostały spisane w 4 (xD) zdaniach, policjant powiedział że prokuratura zdecyduje o wszczęciu postępowania, ale prawdopodobnie tak. Kara od 6 MSC do 2 lat ograniczenia wolności, ale możliwe że sąd uzna to za niska szkodliwość czynu i odstąpi od wymierzenia kary albo będzie ona symboliczną w postaci grzywny/prac społecznych. No to tyle. A wykopkom przypominam że za bycie konfidentem jest wiadomo co i wiadomo gdzie #afera
  • 95
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: powtórzę to 3 raz może tym razem nie usuniesz mojego komentarza. Wrzuciłeś do swojego jak to uważasz śmiesznego baita komentarz z oznaczeniem osoby, która faktycznie walczyła ze śmiertelną chorobą i uważasz, że ktoś będzie traktował Cię na poważnie?
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: Nie ogarniam zgłaszającego oraz policji.
To tylko żart i to nieszkodzliwy WTF?

Praccowałem na kolei i śmieszki że zaraz wykoleje pociąg podsyłałem jakieś zdjęcieaz rurą w torach wysyłałem tylko znajomym przez takie konfitury na wykopie :P AS mogliśmy razem się pośmiać widać dobrze że się wstrzymałem.
Kupe dobrego kontentu znika przez takie akcje. Co innego dzwonić na psy jak ktoś piszę że kogoś zabije/siebie ale o taką pierdołe WTF? więcej
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: są rzeczy z których można żartować i są takie, których lepiej nie dotykać.

cysyłałem tylko znajomym

widzisz i to jest różnica przez która coś jest śmieszne, a coś nie. Podczas pisania do znajomych możemy pozwolić sobie na więcej bo ich znamy, a oni znają nas. W przypadku pisania gówno wpisu na portal internetowy z setkami tysięcy zasięgu myślisz, że ktoś zna intencje tego co napisałeś? Gdybym zobaczył, że ktoś wstawił
  • Odpowiedz
@SzymonZ: Czemu nie? Normalnie przy składaniu zeznań o oszustwie policjant mi mówił, że przekaże to do prokuratury i pewnie będzie śledztwo wszczęte, nic niezwykłego w tym wpisie nie padło/
  • Odpowiedz