Wpis z mikrobloga

Wróciłem z policji xd w sumie to 10 min trwało przesłuchanie. Pan policjant pokazał mi screena, spytał czy jestem autorem. Ja oczywiście potwierdziłem. Powiedziałem że to był żart, nikt nie wziął tego na poważnie, i że własnoręcznie usunąłem wpis jak zrozumiałem że może on wzbudzić ogólnokrajową panikę i paraliż służby zdrowia. Zeznania zostały spisane w 4 (xD) zdaniach, policjant powiedział że prokuratura zdecyduje o wszczęciu postępowania, ale prawdopodobnie tak. Kara od 6 MSC do 2 lat ograniczenia wolności, ale możliwe że sąd uzna to za niska szkodliwość czynu i odstąpi od wymierzenia kary albo będzie ona symboliczną w postaci grzywny/prac społecznych. No to tyle. A wykopkom przypominam że za bycie konfidentem jest wiadomo co i wiadomo gdzie #afera
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marek2121: Tylko on napisał, że przebywa w szpitalu z taką diagnozą a nie, że zataił zakażenie i teraz biega po ulicach celowo zakażając ludzi. Nie uruchomił spirali alarmowej przewidzianej w przytaczanym tu wcześniej artykule. Ja sam dalej nie rozumiem o co miałby dostać jakiekolwiek zarzuty. Prędzej powinien je dostać ten, kto wszczął alarm wiedząc, że jest to bait.
  • Odpowiedz
Ty naprawdę nie widzisz problemu? Porównałeś siebie do chorego na raka użytkownika. Zrobiłeś baita przywołując go. Nie masz za grosz przyzwoitości. Jesteś totalnym zerem. Dnem dna. Ha tfu na ciebie.


@Saddam_Husajn: Ty naprawdę nie widzisz problemu? Porównujesz siebie do chorego od nienawiści do zachodniego świata dyktatora. Zrobiłeś baita przywołując go. Nie masz za grosz przyzwoitości. Jesteś totalnym zerem. Dnem dna. Ha tfu na ciebie.
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka ile ty masz lat? Zrobiłeś idiotyzm, zaczynasz ponosić tego konsekwencje i jeszcze mówisz że ktoś cie przykonfidencil i jak tak można i wykopki mają kija w dupie....
Serio?

W realnym życiu za gadanie idotyzmow dostałbyś w ryj, a w necie nie do końca jesteś anonimowy i dam widzisz jak to jest.

robić sobie syf w papierach dla kilku zielonych
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: no to pożegnaj się z zaświadczeniem o niekaralności. ( ͡º ͜ʖ͡º) Zachowujesz się teraz jak ci boomerzy, którzy oczerniają młodsze pokolenia w internecie a potem jak zostaną podsumowani to wszystkich nazywają przewrażliwionymi płatkami śniegu xD
Pandillero - @ChwilowaPomaranczka: no to pożegnaj się z zaświadczeniem o niekaralnośc...

źródło: 121

Pobierz
  • Odpowiedz