Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Myślicie, ze istnieje OBIEKTYWNIE przystojny mężczyzna lub obiektywnie ładna osoba który/a podoba się prawie każdej, każdemu? Czy to kwestia gustu tylko. Bo wiele razy np jest tak, ze ktoś mówi przy mnie, że ktoś jest przystojny lub ładna a dla mnie ta osoba jest brzydka poprostu według mojego poczucia estetyki. Oczywiście, pomijając jakieś przypadki wyjątkowe to wydaje mi się, ze to kwestia gustu tylko czyjegoś. No bo jak ktoś jest bardzo brzydki to się każdy prawie zgodzi np robert kubica taki, albo wyjątkowo ładny. Mam mętlik w głowie ogólnie #blackpill #uroda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

ankieta

  • tak 69.1% (76)
  • nie 21.8% (24)
  • tylko skrajności 9.1% (10)

Oddanych głosów: 110

  • 23
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zalezy ile % definiujesz jako prawie kazdemu

Mezczyni maja rozne gusta (niskie, wysokie, grube, szczuple, brunetki, blondynki)

Kobiety maja JEDEN UNIWERSALNY gust i zestaw preferencji (wysoki, kwadratowa szczęka, gęste włosy bez zakoli, lekki zarys miesni czyli 5 lat ostrego treningu i trzymania diety, ekstraertyk, prestizowa, dobrze platna praca biurowa np lekarz albo prawnik). Zanim zesra sie jakis facet wychowujacy nieswoje dzieci albo kobieta z dwucyfrowa nadwaga i farbowanymi włosami pod
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Piękno to odczuwana ocena jakości genetycznej potencjalnej partnerki/partnera, w związku z czym w większej części jest obiektywne.
Subiektywne elementy to raczej elementy o małym znaczeniu genetycznym lub też kwestia komplementarności genetycznej.

Oprócz tego w kwestii "subiektywności" piękna mam swoją własną teorię w postaci: odczuwania pociągu do osób u których mamy jakieś szanse.
Tzn. według mnie, jako że dobieramy się mniej więcej na podobnym poziomie (uśredniając, wiem o różnicach płciowych w
  • Odpowiedz
Kobiety maja JEDEN UNIWERSALNY gust i zestaw preferencji (wysoki, kwadratowa szczęka, gęste włosy bez zakoli, lekki zarys miesni czyli 5 lat ostrego treningu i trzymania diety, ekstraertyk, prestizowa, dobrze platna praca biurowa np lekarz albo prawnik).


@przegryw162cm: ale #!$%@? głupoty. Ale później spojrzałem na nick - i wszystko jasne. :) No chyba, że troll to tak średnio. :)
  • Odpowiedz
Zanim zesra sie jakis facet wychowujacy nieswoje dzieci albo kobieta z dwucyfrowa nadwaga i farbowanymi włosami pod pachami - fakt, ze przecietniacy sa w zwiazkach wynika z faktu, ze z dwoch pensji sie latwiej zyje niz z jednej i ze strachu przed samotnoscia.


@Jelen_Szlachetny: nie doczytales tego co napisalem wyzej?
  • Odpowiedz
@Zardzewialy_Szczur: Urocza próba brania teorii dobierania się w pary. Tyle że kobiety jednak wolą facetów kilka poziomów wyżej od swojego. Faceci nie mają takiego luksusu.

@Jelen_Szlachetny A co napisał nie tak? Dosadnie, może zbytnio nawet ale generalnie prawdziwie. Jeżeli większość kobiet pójdzie za chadem alvaro w przepaść to jednak jest coś na rzeczy.
  • Odpowiedz
Kobiety są tak samo różne jak i faceci.


@Jelen_Szlachetny: nieprawda, kobietom podoba sie niewielki procent przystojniakow tu masz o 20% ale to jest z 2015 roku. Dzis jest to blizej 10%. I zanim sie sprujesz, ze tinder to nie prawdziwe zycie - na tinderze siedza kosmitki z Wenus czy kobiety z Ziemi? https://medium.com/@worstonlinedater/tinder-experiments-ii-guys-unless-you-are-really-hot-you-are-probably-better-off-not-wasting-your-2ddf370a6e9a
  • Odpowiedz
@kaminarii: Dlatego napisałem: ,,dobieramy się mniej więcej na podobnym poziomie (uśredniając, wiem o różnicach płciowych w tym zakresie)".
W domyśle miało to właśnie o tym mówić (o hipergami), ale być może rzeczywiście zbyt słabo wskazałem o co mi chodzi
  • Odpowiedz
obiektywnie ładna osoba


@mirko_anonim: nie myl bycia ladnym, pieknym z atrakcyjnoscia seksualna.

Kobiety i mezczyzni zawsze klamia odnosnie tego czy ktos tam sie im podoba czy nie. (Prawdopodobnie bo pytasz o osoby spoza ich zasiegu)

Kobiety zawsze mowia, ze przesadnie umiesnieni mezczyzni sie im kojarza z koksami i tak dalej, a jak poznaja takiego to robia maslane oczka i pajacuja.

Tak samo kolesie stulejarze mowia o tym jak to tapeciary ze
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny

xD To teraz pomyśl ile kobiet preferuje niskich ponad wysokich, takich ze słabo zarysowaną szczęką ponad twardą niczym stal, takich z zakolami zamiast prostą linią włosów, takich z wąskimi barkami zamiast szerokimi, takich z dużymi biodrami zamiast z wąskimi, można tak wymieniać i wymieniać... To jest uniwersalne.
  • Odpowiedz
I zanim sie sprujesz, ze tinder to nie prawdziwe zycie - na tinderze siedza kosmitki z Wenus czy kobiety z Ziemi?


@przegryw162cm: Tak, tinder nie jest reprezentatywny. Oczywiście, są tam żywe kobiety. Ale to tak samo jak byś poszedł do burdelu i oceniał kobiety jakie tam spotkasz. No przecież w burdelu nie siedzą kosmitki. :)
Ja nadal nie wiem czy to jest troll konto (na takie wygląda), ale biorąc sprawę na
  • Odpowiedz
Tak, tinder nie jest reprezentatywny. Oczywiście, są tam żywe kobiety. Ale to tak samo jak byś poszedł do burdelu i oceniał kobiety jakie tam spotkasz. No przecież w burdelu nie siedzą kosmitki. :)


@Jelen_Szlachetny: To jest tak debilny argument, ze sam sie zaczalem zastanawiac, czy nie jestes trollem xD
  • Odpowiedz
Tak, tinder nie jest reprezentatywny. Oczywiście, są tam żywe kobiety. Ale to tak samo jak byś poszedł do burdelu i oceniał kobiety jakie tam spotkasz. No przecież w burdelu nie siedzą kosmitki. :)


@Jelen_Szlachetny:

1. Na tinderze kobiety rowniez szukaja zwiazku, coraz wiecej par poznaje sie online - wykres dla USA, ale wszystko do nas z USA po kilku latach przychodzi https://www.reddit.com/r/dataisbeautiful/comments/18h7k9g/how_heterosexual_couples_met_oc/

2. Jesli uznamy, ze na tinderze kobiety glownie szukaja
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: eh bo każdy ma inny gust opie, dlatego dla jednej dziewczyny jakiś chłop będzie ładny dla innej brzydki. Mezczyzni też mają różne percepcjez gusta dlatego jeden powie ale ładna a inny powie taka se i wiem to z autopsji.To coś jak jeden powie, ze mu honda Civic się podoba a inny powie paskudne xD Są obiektywne cechy uważane przez prawie każdego za atrakcyjne, ale pomijając to zależy od człowieka już
  • Odpowiedz
pot


@Revizorek: poD nieuku

Chłop jak jest jakiś zbyt ładny to pot geja podchodzi jakiegoś albo zniewieściałego lol


Nie pisze o makijazu tylko o cechach, z ktorymi sie urodziles - glownie wzrost i struktura kostna twarzoczaszki
  • Odpowiedz
no ale chłopie przecież mężczyźni z natury są brzydcy lub średni max bo to jest umiarkowane biologiczne, taka płeć. Chłop jak jest jakiś zbyt ładny to pot geja podchodzi jakiegoś albo zniewieściałego lol

@Revizorek: ręce opadają że istnieją tacy idioci jak ty.
  • Odpowiedz