Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki wymienionych tagów. Pewnie zastanawiacie się co nas łączy? Otóż każdemu z nas śni się fortuna.
Ja się ostatnio wkręciłem w lotto. Zrobiłem sobie 2 tygodnie grania, początkowo chciałem wydać z 200 zł a skończyła się na ponad 500 zł. Teraz od czasu do czasu pogrywam. Wygrałem kilka razy trójke w mini lotto i lotto. Łącznie pewnie ze 150 zł wygrałem, ale to też przeznaczyłem na dalszą grę bo interesują mnie tylko duże pieniądze. Ogólnie może to być niebezpieczne i wciągnąć w hazard. Lotto w punkcie puszczałem raz na rok za pare złotych, a na lotto online o wiele łatwiej się przepuszcza kaskę. Chyba trzeba sobie odpuścić albo zastosować jakiś money management bo w sumie patrząc na prawdopodobieństwo to chyba niewielka różnica czy puszcze los za 3 zł czy za 50 zł, a dla portfela jest to odczuwalne. Ehh gdyby wygrać chociaż 200-300 tys w mini lotto. Albo 2-3 stopień w EuroJackpot i 0,5-2 mln. Albo 2,5 mln w multimulti. No albo w standardowe lotto te kilka baniek. Ehh mircy jak się spojrzy na listę wygranych na stronie lotto to apetyt rośnie. Ciekawe w ogóle kim są wygrani i czy zagrali spontanicznie czy byli regularnymi graczami. W tym roku będzie kilkuset nowych wygranych, gdyby tak znaleźć się wśród nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet dzisiaj jest szansa, wystarczy wytypować tych kilka je#@nych liczb.

#lotto #wykopskubietotalizatora #hazard #bukmacherka #wygryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
Też tak robię i fakt trzeba uważać, mnie na chwilę wciągnęły gierki I niepostrzeżenie parę stówek poszło, teraz już tam nie zaglądam, mam subskrypcje na mini Lotto, dwa losy dziennie i doladowuje raz na miesiąc i czekam na swój dzień
Ehh gdyby wygrać chociaż 200-300 tys w mini lotto. Albo 2-3 stopień w EuroJackpot i 0,5-2 mln.


@mirko_anonim: no o tym mowie, gdybys mial IQ 75-85 to bys prosil bozie / los o to zeby byc madrzejszym, zaradniejszym, zdrowszy, silniejszym i sam bys zarobil cokolwiek poza wpier dolem. A tak to niestety...

Przeciez przy takim poziomie umyslowym to zaraz bys to siano z wygranej prze peir dolil
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm Tak się składa, że jestem członkiem grupy mensa. Ale to nie ma znaczenia. Natomiast u Ciebie wyczuwam subsaharyjski poziom inteligencji. Jednak mam dla Ciebie dobrą wiadomość, wysokie IQ nie jest potrzebne do zarabiania dużych pieniędzy i mamy to poparte wieloma przykładami.
Pieniędzy na pewno bym nie przepuścił. Zmieniłbym proporcje mojego portfela inwestycyjnego w którym mam ekspozycje na globalny rynek akcji, obligacje notowane na rynku oraz kilka
Tak się składa, że jestem członkiem grupy mensa.


@mirko_anonim: a nie NYSY przypadkiem? #pdk

oczywiscie ze inteligencja nie jest potrzebna do zarabiania pieniedzy, mowilem przeciez potocznie.
Mozna miec IQ150 i nie umiec powstrzymac sie od hazardu, bo jest zaburzona kontrola impulsow i inteligencja nie ma nic do rzeczy

Zreszta zazwyczaj inteligencja nie idzie w parze z madroscia