Wpis z mikrobloga

Mireczki wymieniam telefon i potrzebuję porady który wybrać. Przesiadam się z Samsunga Galaxy S7 Edge. Zależy mi na możliwie bardzo dobrym aparacie i to w sumie tyle bo używać go będę do dzwonienia i przeglądania mediów społecznościowych.

#smartfon #telefony #android #ios

Który smartfon wybrać

  • Iphone 15 Pro Max 64.2% (34)
  • Samsung S24 Ultra 17.0% (9)
  • Pixel 8Pro 18.9% (10)

Oddanych głosów: 53

  • 15
  • Odpowiedz
@sizzln nie miałem wszystkich w tym samym czasie, ale 1:1 foty masz w linku powyżej na yt

a napiszesz dlaczego tak kochasz iphona/ios? Bo ja mogę w kontrze napisać na pół strony a4 dlaczego ssie w porównaniu do androida xd więc jaki sens tak to zachwalać randomowi nie wiedząc czego oczekuje
  • Odpowiedz
  • 0
@glos_zenady pyknij sam jakies foto tą dwudziestką czwórką wieczorem, zobaczymy XD co mi po jakims edytowanym filmie.
przede wszystkim bezpieczeństwo! Aparat, wsparcie, ponadto dopracowanie i wygląd systemu. Odnoszę wrażenie że używam coś premium, przez pryzmat tego android wygląda komicznie. Stać mnie na appla, nie mam pcta, nie pobieram aplikacji after marketowych, tak i jak nie mam potrzeby zmieniania ikon dzwonków czy innych bzdur. Stąd moim subiektywnym zdaniem tylko apple/ios
  • Odpowiedz
@sizzln: no mogę zrobić i wyjdzie tak samo xddd po prostu dałeś z dupy przykład, bo każdy z tych telefonów zrobi porównywalne zdjęcie tego budynku w trybie nocnym, to nie jest żadne wyzwanie dla niego dzbanie xd przykład masz na fotach z tego filmu, możesz nie wierzyć(hehe na pewno edytowany), bo przecież miałeś jakiś stary telefon, teraz nowy i chyba żyjesz w bańce, że tylko apple rozwija swoje produkty xD
glos_zenady - @sizzln: no mogę zrobić i wyjdzie tak samo xddd po prostu dałeś z dupy ...

źródło: noc

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@glos_zenady tak jak napisałem, to moje subiektywne zdanie. Przykład akurat taki, bo używam teraz jabłka, wczesniej s22. Z kolei ty odsyłasz mnie do surowego filmu, naturalnie bez color gradingu. Niby mógłbyś zrobić zdjęcie ale i tak będzie to samo. btw. nick adekwatny, inwektywy czas start
  • Odpowiedz
@sizzln: film powstał na podstawie artykuły/ankiety w której głosowali internauci, więc raczej trzeba brać to co jest obiektywne(podoba się większości), a nie subiektywne(podoba sie tylko tobie, więc każdy ma kupić iphone)

nie moja wina, że jesteś ignorantem i nawet nie zapoznasz się z materiałem
  • Odpowiedz