Wpis z mikrobloga

Co ja żem wczoraj odwaliła to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiłam jakiś czas temu taką drewnianą tackę/ramkę i wczoraj postanowiłam zrobić z niej industrialny obraz. Pomalowałam ją farbkami w kolorystyce ściągniętej z tych papierów, poprzylepiałam papiery (wcześniej je musiałam wyciąć i po jakiejś ponad godzinie wycinania stwierdziłam, że muszę kupić sobie rękawiczkę do wycinania), dodałam trochę metalowych elementów i voilà. Podoba mi się ( ͡° ͡°)


#kartkicytmirki-> niby kartki, ale coraz więcej innych tworzyw się tu pojawia jak widać XD

#handmade #rekodzielo #chwalesie #tworczoscwlasna #scrapbooking
cytmirka - Co ja żem wczoraj odwaliła to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiłam jakiś czas...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@cytmirka też obserwuję od jakiegoś czasu i widać fajny progres :)

Nie wiem czy masz chęć ale myślę, że warto zrobić lampkę 3d w tym klimacie - wystarczy gotowy, dobrej jakości pasek LED na baterie (nie musisz wtedy kombinować przy sprzedaży z jakimkolwiek certyfikatem)

Światło jako tło, 7-10 różnych warstw i zabawa cieniami i będzie cudo, a masz do tego rękę :)

No i takie lampki są dość łatwe w sprzedaży bo
  • Odpowiedz
  • 1
@bkwas: Super pomysł! Myślę, ze już nawet ta ramka mogłaby być oklejona ledem. Na pewno pomyślę o tym i może kolejny projekt pokombinuję ze światłem. Dzięki za inspirację! ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Psychopathy_Red: Dziękuję bardzo! Głównie tworzę kartki okolicznościowe, ale mniej więcej raz na miesiąc ogarniam jakiś większy projekt :D Jeśli masz ochotę, możesz zerknąć na mój tag #kartkicytmirki, bo tam wrzucam swoje prace ()
  • Odpowiedz