Wpis z mikrobloga

Hej, chcialbym sobie kupic pierwszy samochod i podoba mi sie mercedes CLS, roczniki tak 2005-2011, silnik prawdopodobnie benzyna 350 (diesel tez moze byc, ale raczej lepiej benzyna), bo bardziej do jezdzenia po miescie i czasem dluzsza trasa. Słyszałem, ze te silniki są dosc bezawaryjne. Wiadomo, ze bardzo duzo zalezy od rzeczywistego stanu takiego pojazdu. Idzie sprowadzić/znalezc jakiegoś dobrego? Mysle, ze moglbym tak zaplacic max do 40-50k (zaleznie od stanu itp). Co sadzicie o tym modelu i jak ogólnie sprawa z tymi samochodami sie miewa? Macie, chwalicie?
#motoryzacja #samochody
  • 6
@Hfhfhfbrydjdn: Może #niepopularnaopinia natomiast mercedes cls jest przede wszystkim autem które nigdy (przynajmniej mi) się nie podobało. Natomiast przynajmniej moim zdaniem personalnie będzie to dużo lepszy wybór jak e-klasa bo cls był dużo mniej chodliwy przez co nie są one aż tak wytłuczone.
@Hfhfhfbrydjdn: z tym sławetnym M272? machającypapież.jpg. Konsumenci w USA nawet sprawę wytoczyli Mercedesowi za to badziewie. Od któregoś rocznika niby poprawione, ale ja bym się trzymał z daleka od tego motoru. To już lepiej od razu M273, choć tanio też nie będzie
@Hfhfhfbrydjdn: w tym budżecie to jak w totka wygrać. Dołóż 30k i myślę, że uda się coś znaleźć. Ostatniego którego byłem oglądać w tym budżecie. To nawet z auta nie wysiadłem by obejrzeć, pojechałem prosto do domu. Maskę miał malowaną, podczas burzy piaskowej i było to już przez szybę widać.
@Hfhfhfbrydjdn
Jakbyś dobrze pokombinował to i CLS i świeższe A7 byś mógł ogarnąć z USA, w tej kwocie co podałeś powinno się udać, ale trzeba chociaż z 10k dołożyć na naprawę.

Jak dobrze ustrzelisz i ogarniesz to może wyjść tak że za 50k z jakimś tam hakiem będziesz miał auto do w Polsce chodzi 70-80, do tego carfax w USA zapewnia mega pewność co do historii auta i szansa na kręcony przebieg