Wpis z mikrobloga

@Filipterka25: ten protest jest inspirowany przez to że rolnicy lubią pieniądze na równi z góralami wystarczy że daliby im jakąś kasę reformy czy cos i nagle by się zamknęli a towary dalej mogłyby iść z Ukrainy. Przecież z rolnikami tak jest od zawsze. Wczoraj się urodziles?
  • Odpowiedz
ludzie powinni się jednoczyć a nie dzielić w takich sytuacjach


@PogromcaDuchow: jednoczyć z proruskimi propagandystami, bo polskie firmy mają okazję do zakupu towaru po niższej cenie? xD
  • Odpowiedz
jednoczyć z proruskimi propagandystami, b


@malinq:

1. Mało kto o tym wie, że to ruskie.
2. To chyba oczywiste, że do takich protestów będą się lepić.
  • Odpowiedz
2. To chyba oczywiste, że do takich protestów będą się lepić.


@inozytol: To powinno dać najbardziej tępemu rolasowi do zrozumienia, że tym strajkiem walczy o interes Rosji, a przeciwko interesowi Polski.
  • Odpowiedz
@mango2018: może trollujesz polityczne i wplywasz negatywnie na postrzeganie rolników przez wykopkuf, kilka panasiukow już widziałem dziś na mikro i nie ma co cytować tego błazna ruska panasiuka i go pokazywać, tak oni działają, przyklejają się do różnych rzeczy
  • Odpowiedz
  • 0
@cajberpanku: Uważam, że takie osoby powinny być z od razu wyganiane, a komitet powinien stanowczo odciąć się od takich osób.
Takie osoby jak Panasiuk, dają pożywkę wszystkim tym, którzy podjęli poniekąd słuszną inicjatywę.
Był strajk kobiet, zabity przez Lempart - to powinno czegoś nauczyć.
  • Odpowiedz
@Filipterka25:

To powinno dać najbardziej tępemu wykopkowi, że gdy odejmie się kwestię (najistotniejszą skądinąd) bezpieczeństwa, to Ukraina i Rosja są dla nas jednym gównem. Wbrew pozorom, jest to dość istotne.

Pomoc ukrainie powinna być dyktowana wyłącznie naszymi interesami. Robactwo, które ma ukraińskie gówno na nosie, jest tylko TROCHĘ mniej obrzydliwe, niż rusofile.
  • Odpowiedz
@bombastick: nie każdy zna jakiegoś pajaca z tłitełka ja go nie znałem dopóki na wypoku o nim nie pisali to po 1 a po 2 rolnicy mają gdzieś poglądy liczy się kasa jak w każdej firmie. Niestety tak jest było i będzie
  • Odpowiedz