Wpis z mikrobloga

#eurowizja
#roadto500

Nowe piosenki wleciały także oceniam szanse moim zdaniem:

Belgia -> Tragedia. Byłem ciekawy bo Mustii ma ok piosenki, a możliwe że z tym to w ogóle będzie się bić o finał.

Litwa -> Nie rozumiem zachwytów. Bardzo powtarzalna piosenka, nic ciekawego nie oferuje. Jeśli chodzi o wybór to Litwa raczej wybrała najlepiej. The roop skończyło na 3 miejscu i dobrze, bo mieli słaba piosenkę. Litwa pewnie przepadnie w finale.

Mołdawia -> Tutaj bardzo prawdopodobne że nawet nie będzie awansu do finału, prawdopodobnie piosenka z najmniejszą szansą póki co.

Niemcy -> Tragiczny wybór. Dosłownie tragiczny, Ryk poradził by sobie zdecydowanie lepiej (myślę, że gorzej niż Alika z bridges, chyba że poprawił by staging) No ale co, Niemcy wolą konczyć poza top 20 i tak najprawdopodobniej będzie znów.

Dania -> Najsłabsza ballada jaka może być na Eurowizji, ale najlepszy wybór w preselekcjach.

Estonia -> Tutaj Estonia zdecydowanie wybrała najlepiej jak mogła. (W superfinale było 60%/29%/11% głosów) Pewniak do awansu, w finale może mieć świetny wynik od widzów (wydaje mi się, że lepszy niż pociąg) Ale jury najprawdopodobniej ich skopie (chociaż w preselekcjach dostali dużo)

Podsumowując: 4 kolejnych słabych piosenek, 1 ok i 1 z potencjałem na fajny wynik, mogło być lepiej :/
  • 1
Litwa -> Nie rozumiem zachwytów. Bardzo powtarzalna piosenka, nic ciekawego nie oferuje.


@OstatniZnak: O, w końcu ktoś ma takie samo zdanie jak ja xD Taka łupanka, kompletnie nie rozumiem, dlaczego tak się ludziom podoba, niektórzy mówią nawet o wygraniu Eurowizji. The Roop tym razem ze strasznie nijaką piosenką, bardzo mi się podobał Shower, no ale z tym to by Litwa pewnie nie miała szans na awans. Mołdawia mi się podoba, choć