Wpis z mikrobloga

  • 0
@Elberus: jak mówisz o Szczecinie to daj namiary xd
@beer_man na ochronie przeważnie szukają ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności, a siedmioletnie konto na wykopie nie posłuży jako zaświadczenie :(
na ochronie przeważnie szukają ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności, a siedmioletnie konto na wykopie nie posłuży jako zaświadczenie :(


@Lefty: Jakbyś miał moda to byś od razu kierownikiem został
  • 2
@ItsyBitsyPajonk: biedny
@Kunnorinno to cope byku xd tzn. jasne, że większe doświadczenie to większy spokój, ale no dajmy na to jakiś mechanik - to, że nabierze doświadczenia przez x lat nie znaczy, że nie będzie musiał od rana do wieczora #!$%@?ć od przerwy do przerwy
a ja to bym chciał taką pracę, że napiszesz może jakiegoś maila, może coś tam godzinkę porobisz i większość dnia siedzisz patrząc się w ścianę
@Lefty: byłem w takiej pracy. Siedziałem od 9 do 17 pn-pt, kasa była, tylko był jeden problem - nie było czasu jej wydawać bo dojeżdżałem 30 km.
Przychodził klient jeden na godzinę, 5-10 minut zajął i kolejne 30-60 minut siedzenia. Nawet papieroska można było zapalić na zapleczu. Były agent ubezpieczeniowy.
@Lefty: To nie cope. Sam przy autach robie, mam taką robotę że od dłuższego czasu się nudziłem w #!$%@? mimo iż kasa nie była zła. W piątek byłem na rozmowę o prace (którą dostałem) i teraz będę #!$%@?ć jak na polu bawełny. I wiesz co? Nie mogę się doczekać, takie długotrwałe nudzenie się męczy niewiarygodnie
@Lefty na chwile tak sie da wytrzymać ale na dłuższą mete to #!$%@? sie robi. Zwlaszcza jak trafisz do miejsca gdzie musisz udowodnić że cos robisz a żywcem nie masz jak. Zaczyna ci siada to na leb doslownie i uwsteczniasz się.
  • 1
@humun: nie no bez udowadniania niczego byku tyle to nie xd ale, żeby sobie móc audiobooka posłuchać albo pouczyć się czegoś i jeszcze dostawać za to pieniądz to by było pięknie
@Lefty: właśnie w Szczecinie ostatnio często widzę w szatniach studenckich takie stare babcie co wyglądają 80+ i zawsze siedzą na komórce/słuchają radia i tylko pilnują cały dzień jak studenciaki rzeczy odwiedzają (szatnia samoobsługowa więc nawet nie lata z kluczami xd)
  • 0
@Don_Kichot: ta ja też właśnie o tym ostatnio myślałem jak byłem w przychodni xD ale to i tak pewnie pół etatu dorabiają czy nawet mniej, a minimalna to minimum xd