Wpis z mikrobloga

@Runaway28: niestety ale mam znajomą, co jak wyjechała ze wsi na studia do wawki to pierwsze co zrobiła to zaciążyła z murzynem. Murzyn oczywiście #!$%@?ł od razu. Ona wróciła na wieś i przynosi hańbę swojej rodzinie.
Ja nie potrafię sobie wyobrazić jak można uprawiać seks bez zabezpieczeń z murzynem?
  • Odpowiedz
@Runaway28: Jeśli nie zaklepało się swojej p0lki (koniecznie dziewicy) do końca szkoły średniej to nie ma najmniejszego sensu marnować czasu na jakiekolwiek związki. Wtedy jedyny dostępny scenariusz to skończenie jako bankomat mający seks raz na pół roku po ciemku pod kołdrą, bo księżniczka dorobiła się dożywotniego znieczulenia pochwy od skakania po mokebe. Takie witaminki potem dymają beciaków na hajs i latają bokiem jak typowy jareczek co weekend pod remizą swoją bmw
  • Odpowiedz
@Runaway28 Dobra, dobra ja bym nie brała tego na serio. Kilka lat mieszkałam we Włoszech i tam zdanie o kobietach z Polski było normalne. Złe mieli o rosjankach, że piękne ale materialistki i tylko hajs się liczy.
Kilka razy spotkałam się z zbyt natarczywym traktowaniem ze strony Turków i Syryjczyka. W momencie gdy kazałam mu się odsunąć i mnie zostawić zawsze reagowali agresją.
Leciały wyzwiska, próba oblania mnie, wyzywanie od szmat itp.
  • Odpowiedz
typowo polska składnia


@asznysz: Strasznie mnie zaciekawiło jak to wyhaczyłeś. Mógłbyś dać przykład? Np które zdanie jest typowo polskie i jak by brzmiało napisane przez native speakera.
  • Odpowiedz