Wpis z mikrobloga

też Was wkurza takie zapraszanie na siłe na rozmowę przez rekruterki?
sa jakies z góry wymogi, że musimy zaprosić x osób na rozmowę? bo czesto mam wrazenie jestem zapraszany aby być i człowiek sobie nadzieje robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chodzi mi o to, że no nie wiem mam miesiac stazu jako tester manualny a jakimś cudem dostaje zaproszenie na rozmowę na testera, gdzie mam świadomość ze przede mną mogła być jakas miła laska z 2 letnim doswiadczeniem ktora chetnie pojdzie nawet za najnizsza

Powiecie, to na ch#j składasz xD bo mam nadzieje ze mnie zaprosza na rozmowe i sie dostane ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

rozmowa techniczna to jeszcze nic bo może wpadnie jakies ciekawe pytanie, ale te pół godzinne hrowe rozmowy na kamerce, przez telefon to jeszcze pół biedy
#pracait
  • 4
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 poprostu jak zaproszą sobie że 100 osób potem przemiela CV w jakimś programie to potem z tego zaproszą kilka osób na rozmowę

Więcej zaproszą to mają większe możliwości wyboru kandydata proste
  • Odpowiedz
sa jakies z góry wymogi, że musimy zaprosić x osób na rozmowę? bo czesto mam wrazenie jestem zapraszany aby być i człowiek sobie nadzieje robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@razdwatrzy55: Niektorzy rekruterzy maja KPI z ktorych sa rozliczani ile rozmow odbyli. Inny powod - firmy robia rozpoznanie mozliwosci rynkowych odnosnie kompetencji i wysokosci wyplaty.
  • Odpowiedz