Wpis z mikrobloga

spotykał się, na niemal każdym kroku


@Bestiariusz: polecam wyjść z wykopowej banieczki informacyjnej. Tylko tutaj możesz powiedzieć, że tego typu teksty są "niemal na każdym kroku", rzeczywistość wygląda zgoła inaczej.

też nie miałbym żadnej empatii do chłopów, a nawet życzyłbym nam jak najgorzej.


@Bestiariusz: czyli w takim razie mogę śmiało cisnąć i nawoływać do nienawiści wobec czarnych i Ukraińców? W końcu "niemal na każdym kroku" widzę co #!$%@?ą (czy to
@kompek: Czyli, według Ciebie, na Wykopie zdarzają się takie sytuacje często, a w "rzeczywistości" nie? Bardzo ciekawa obserwacja, ale chciałbym zauważyć, że osoby wypisujące takie rzeczy na Wykopie są częścią "rzeczywistości" - myślę, że nie bez powodu mówi się o "wojnie płci". Z drugiej strony spodziewałbym się, że ludzie, tworzący wpisy jak na moim screenie, należą do tej grupy, która miałaby być wspierana, bo to chyba oni nie radzą sobie z
Bestiariusz - @kompek: Czyli, według Ciebie, na Wykopie zdarzają się takie sytuacje c...

źródło: obraz_2024-02-18_134933773

Pobierz
@Bestiariusz: Ci żydzi to rządzą światem, mają jakieś swoje ciemne interesy, wykorzystują nas, nie dziwie się tym komentarzom w III Rzeszy.

Nasrane w bani masz. Zresztą samobója pewnie częsciej strzelają jakieś przegrywy na które one nawet nie spojrzą (dane moje z dupy) a ekstrapolują na tych społecznie wykluczone jednostki zachowania jakichś czadów który wyruchał i zostawił, albo właśnie jakieś głupie komentarze. Równie dobrze ja się nie dziwie że chłopy komentują tak
@Szalom: Twój argument jest następujący: okropni Żydzi atakują tych Nazistów, a oni tylko chcą ich zniewolić i wymordować! Racjonalizując niechęć Żydów do Nazistów nie otwierasz koła!
osoby wypisujące takie rzeczy na Wykopie są częścią "rzeczywistości"


@Bestiariusz: Jak wejdziesz sobie forumwedkarskie.pl to zobaczysz, że wszyscy rozmawiają tylko o łowieniu ryb - czy to znaczy, że cały naród to bez wyjątku wędkarze? No nie, po prostu to jest miejsce, gdzie jest nagromadzenie tego typu osób. Wykop to dokładnie ten sam przypadek - tutaj masz nagromadzenie przegrywów i wszelkiej maści incelów, więc siłą rzeczy będziesz widział dużo więcej tego typu
@granulat_dla_POsmaku: Zatem należy ją krytykować bardzo mocno. Mizoandryzm i mizoginizm są równie głupimi postawami i zwalczanie ich raczej przyniesie tylko pozytywne skutki.

@kompek:

Jak wejdziesz sobie forumwedkarskie.pl


Próbujesz mi zarzucić błąd fałszywej powszechności, ale Twój przykład jest nietrafiony, ponieważ Wykop nie jest specjalistycznym portalem, lecz reprezentuje (lepiej lub gorzej) całe społeczeństwo. Poza tym nie opieram swojej tezy o częstości opisywanych zjawisk jedynie na Wykopie.

mechanizm wygląda dość prosto


Gdyby było
@Moryc_Jajko: W zasadzie gruba większość kobiet ma taką opinię o mężczyznach.

Prędzej doczekasz się obraźliwego mema z męską grypą, niż minimalnego słowa wsparcia.

Ich nienawiść do nas to jakaś abstrakcja.
Oczywiście jak raczysz skrytykować ich stanowisko, to cię zwyzywaja od mizoginów.

It's over ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Gdybym był kobietą i spotykał się, na niemal każdym kroku, ze stwierdzeniami jak poniżej, to też nie miałbym żadnej empatii do chłopów, a nawet życzyłbym nam jak najgorzej


@Bestiariusz: przecież ten komentarz, to wynik nienawiści kobiet do mężczyzn

I tego będzie więcej, bo radykalne feministki i ich szowinizm, tylko takie owoce może nam dać.