Wpis z mikrobloga

zwracałabym uwagę na wasze 'patrzcie co w komentarzach pisza' gdybym nie była świadoma działania ruskiej propagandy. Może jeszcze komentarze z tiktoka podrzuć xd


@PomidorovaLova: możesz śmiało wejść tam i zobaczyć kto to napisał masz wszystkie dane potrzebne do tego, takie durne oszukiwanie siebie że ukraincy nie mogli tego zrobić, a prawda jest taka że Polacy i ukraincy nie potrzebują rosji żeby się między sobą kłócić
Internet - źródłem objawionym, bez przekłamań i fake newsów. Krynicy mądrości i prawości. Tylko spijać wiedzę i dzielić się nią z bliźnimi.


@200Amra: To po co tu siedzisz?? i podniecasz się tym że jakiś Hubert napisał coś w internecie ??
żyjesz w bardzo dziwnym świecie jeżeli uważasz że komentarze z farm troli na yt, facebooku, tiktoku czy innym internetowym medium mają cokolwiek wspólnego z rzeczywistością. A to że grupa Solidarni z Ukrainą na fb została zalana ruskimi botami również zauważyłam już dawno


@PomidorovaLova: To ty żyjesz w bardzo dziwnym świecie jeśli uważasz że wszyscy w internecie to trolle, no widzisz ja sprawdziłem tam kilka kont które to polubiły i zaręczam ci
Ruskitroll123 - >żyjesz w bardzo dziwnym świecie jeżeli uważasz że komentarze z farm ...

źródło: bandicam 2024-02-18 12-08-46-203

Pobierz
zwracałabym uwagę na wasze 'patrzcie co w komentarzach pisza' gdybym nie była świadoma działania ruskiej propagandy. Może jeszcze komentarze z tiktoka podrzuć xd


@PomidorovaLova: bo na wykopie trolli ukrainskich i innych przyglupow to nie ma xD Troll na trollu innemu zarzuca, ze jest trollem. Pamietajcie drogie dzieci prawdziwe info tylko na wypok peel :P
Ty twierdzisz że to jakiś duzy ruch, wręcz powszechny a ludzie boją się powiedzieć głośno tego co myślą prawie wszyscy xD


@dqdq1: Oczywiście że tak o taka jest ludzka natura a ty jak kogoś nie lubisz i akurat mijasz go ulicą to podchodzisz do niego i mówisz mu że go nie lubisz czy mijasz go w milczeniu ??
@dqdq1: czyli jesteś socjopatą i sadystą bo załóżmy że masz jakiegoś kolegę sąsiada kogokolwiek kto jest autentycznym idiota albo jest brzydki, są tacy ludzie tacy się urodzili, i ty spotykasz go i się nad nim znęcasz mówiąc mu że jest idiotą albo że jest brzydki ???