Wpis z mikrobloga

#gry #konsole #bloodborne #darksouls Gram sobie w Bloodborne. Już zaczynam coś kapować, ale chyba zawaliłem sprawę teraz. Pokonałem za pierwszym razem bossa Amygdalę, takiego pająka wielkiego...I nie wiedziałem w sumie co dalej. Wróciłem do snu tropiciela i ten domek się już palił i tego dziadka tam nie było. Zacząłem biegać po lokacji i znalazłem tego dziadka, a on mi łeb uciąć kosą w cut scence. Co dalej? Da się to odkręcić?
  • 15
Amygdalę


@giorgioborgio: to nie jest obowiazkowy bos, sen pali sie po Mergo Nurse

to o czym piszesz to w zasadzie zakonczenie gry, mozesz dziadkowi odmowic i z nim walczyc ale najlepsze zakonczenie wymaga 3 czesci pempowiny

Co dalej? Da się to odkręcić?

mozesz co najwyzej przejsc sobie gre jeszcze raz bo bb nie pozwala chyba grac dalej bez zaczecia ng+:P
To jest koniec gry? Jakoś dziwnie się to zakończyło.


@giorgioborgio: albo dziadek odcina cie od snu tropiciela (aczkolwiek niejasne jest ktory swiat jest prawdziwy, o ile w ogole w tym swiecie alternatywnych wymiarow itp sa swiaty bardziej i mniej prawdziwe)

albo zajmujesz miejsce dziadka

Albo majac 3 czesci pępowiny, walczysz z kolejnym wielkim bostwem i prawdopodobnie sam stajesz sie jednym z wielkich przedwiecznych bebokuf