Wpis z mikrobloga

@mpetrumnigrum: a jakby tak mieć w pracy takiego smartfona w pracy bez używanego SIM, który łączyłby się tylko z modemem przenośnym na baterię po WiFi, jeśli VPN w firmowej sieci WiFi to też za dużo.

Czy możesz rozwinąć, o co Ci chodzi z temperaturami telefonów? Szef miał statystyki temperatury baterii pracowników, i namierzał dzięki temu ludzi, którzy używają smartfonów w pracy? Czyli szpiegował wszystkich?
  • Odpowiedz
jak ja tęsknie za telefonem z fizyczną klawiaturą i T9, można było pisać całe eseje w smsach nie zerkając nawet na sekundę w ekran


@sirgorn: ja na ekranie dotykowym tez tak potrafię. Z tego powodu wybieram zawsze mniejszy telefon. Teraz Pixel 4a od Ponad 3 lat
  • Odpowiedz
@meltdown: Możesz jakiś konkretny model polecić z tym KaiOS, bo jak ja próbowałem z tego korzystać, to ni cholery synchronizacja kontaktów nie działała.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz korzystanie "bezwzrokowe", nie strach, że Ci spadnie czy coś, totalna niezawodność, długo trzyma na baterii i możesz mieć w razie W po prostu baterię na wymianę, jak jesteś gdzieś w terenie na robocie, kompaktowe wymiary, można obsługiwać w rękawicach, brak rozpraszaczy niepotrzebnych, czytelny wyświetlacz. Jako główny telefon to nie, ale jako dodatkowy/służbowy idealny.
  • Odpowiedz
@deton24: raz byłem u informatyka z pracy i ten tak z dupy powiedział a zobaczymy jakie temperatury mają baterie telefonów coś tam poklikał i mu wyświetliło na komputerze wszystkie firmowe smartfony i te które były włączone podały mu temperaturę baterii. Zapytałem się czy też lokalizację jest w stanie sprawdzić i poklikał i telefony podały swoją ostatnią lokalizację u mnie się zgadzało bo ja jak kończe pracę to telefon wyłączam i mniej
  • Odpowiedz
  • 1
@MeshoPL: przez ostatnie 2 lata na wakacje brałem Nokię 225 4G - rzeczywiście da się sensownie rozmawiać, ale na baterii to trzyma nic lepiej niż smartfon
  • Odpowiedz
@meltdown: Tylko takich. Kupiłem se smartfona Huawei P30 pro to poużywałem z pół roku i wróciłem do Sony Ericssonów xD Smyrfon zabieram na rower jako GPS albo jako aparat. A tak to leży w pudełku.
  • Odpowiedz
ta, nie sprawdzisz sobie na takim patefonie nic w Internecie


Sprawdzisz, często na wykopie siedzę z Sony Ericssona.

stale usuwasz zdjęcia


Nope, 16gb karty wystarcza, nie muszę mieć petabajtów a aplikacje nie puchną

i wiadomości


Możliwość zapisania 10000 SMSów to za mało? Całe swoje życie na jednym telefonie byś chciał zapisać?

nie włączysz nawigacji


Włączę. Może nie będzie to poziom smartfona ale używając mózgu zamiast dziesiątek ułatwień w apce mogę określić gdzie
DonRzoncy - >ta, nie sprawdzisz sobie na takim patefonie nic w Internecie

Sprawdzisz...

źródło: DSC00439

Pobierz
  • Odpowiedz