Wpis z mikrobloga

Mnie ciekawi jedno.. Ile realnie Muminy moga miec kasy? Na ile miesiecy im zostalo?

Skuterek sprzedali, ale czy to dlatego, ze kasa konczy im sie juz niedlugo (powiedzmy do 3 miechów), czy jest to przezornosc, na zasadzie, "kasy mamy na rok, ale jak sprzedamy skuter to na miesiac dluzej"?

Co oni beda robic jak juz im sie kasa skonczy? Wroca do Europy i co? do UK? A maja oni chociaz paszporty Brytyjskie? Ktos wie ile oni mieszkali w UK? Bo #!$%@?, ze beda miec emerytury, ale chyba nie zdaja sobie sprawy z tego, ze jezeli nie pracowali ponad 10lat w UK to im sie hooy do dupy nalezy XD..

Jak obstawiacie?

#raportzpanstwasrodka
  • 11
@EdgyCaesar97: Muminy nie planują dalej niż nażreć się i naje.ać, a co będzie za tydzień nie wiadomo. Filip tylko gra, żre i śpi, jak typowy dwudzieparoletni leniwy truteń bez pracy (wyjątkiem jest nauka, ale on według Mumina już pokończył uniwersytety - chyba w Oxwocku), który swoją egzystencję opiera na sępieniu kasy od rodziców. Zgaduję, że mają kasy tyle, żeby wegetować, do tego ostatnio z Jutuby też wpadały jakieś donejty. W razie
@Justyna16: Prog od kiedy sa naliczane pelne skladki jest dosyc niski.. (cos okolo 1/3, 1/2 minimalnej) wiec mysle ze tyle wyciagneli. Zakladajac ze Muminowa tez pracowala, a nie zajmowala sie tylko domem...

@Kalwi Jezeli maja paszporty to moga sobie wjezdzac/wyjezdzac jak chca.. (chociaz mysle ze gdyby mieli Brytyjski paszport, to by sie tym chwalili, juz dobre kilka razy..)
@EdgyCaesar97: Ciężko ich rozgryźć ale na pewno maja jakieś niewyjaśnione sprawy w Europie. Kiedyś zadałem im pytanie czy przed decyzja o przeprowadzce odwiedzili kiedyś Kambodżę to odpowiedzieli, że nie :P. Czyli musiała być to bardzo spontaniczna decyzja. Nikt normalny nie opuszcza kraju w którym pracuje na rzecz miejsca którego się nie zna i to na dodatek z chorym i leniwym synem. Myślę, że dopasowali wydatki do zarobków i jakoś im się