Wpis z mikrobloga

Miałem odebrać #ford #kuga w #leasing w połowie stycznia, ale problemy w fabryce i dalej czekam na rejestrację. sprowadzenie.
Wcześniej zamówiłem też #toyota #rav4 w listopadzie i ona już płynie jedzie do Polski i wychodzi na to, że odbiorę je praktycznie w jednym czasie.
No fajnie, szkoda, że samochodu potrzebowałem od połowy stycznia, kiedy mi obiecywał to człowiek od leasingu...
#zalesie
  • 18
@OrgStJones: Zapis w umowie i auto zastępcze w razie nie wywiązania się następnym razem.

No, chyba że dalej są takie problemy z dostępnością że nikt tego nie podpisze…
Jeśli masz leasing, to masz firmę.
Teraz pomyśl sobie jaki #!$%@? i jak na relacje z klientami wpłynie proporcjonalne spóźnienie z twojej strony.

Ale samochody kupujemy i wybieramy emocjami więc czekamy z wypiekami na twarzy aż przyjedzie maszyna lepsza od poprzedniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile ja mam znajomych z jakimiś debilnymi leasingami.
Typ singiel, mieszka sam, nic nie przewozi ani zawodowo ani prywatnie, ale musi mieć kombi
@eldoopa VW ma debilne sterowanie na kierownicy gladzikami obecnie i często sterowanie klimy jest tylko dotykowe.
Dość młodo wyglądam i na pytanie o Skode Kodiaq RS powiedziano mi że "nie mają", zamawiać nie można, bo wejdzie nowa wersja. W salonie obok VW - nie pojadą ze mną na jazdę testową bo nie mają samochodów (xD)
Mazda? Świetne auta, nawet na cały dzień dostałem, ale infotainment nie do przyjęcia.
Fordy miałem i świetnie
@eldoopa ale co jest złego w kombi? Przecież to nie jest pickup, wielki SUV czy #!$%@? bus, albo jakiś mustang bezsensowny. Między kombi a hatchbackiem jest tylko kilkadziesiąt centymetrów różnicy, a możesz np. przewieźć rower gdzieś w góry i pojeździć, albo jak się uprzesz to możesz w nim spać. A może ten koleś pojedzie nim ze znajomymi na wakacje i do hatchbacka by się nie zmieścili? Kombi to najlepszy wybór i tu
@mlodir: nooo dlatego istnieją inne rodzaje.
Cała reszta to nie najlepszy wybór.
Zawsze lepiej więcej zapłacić za coś z czego się nie korzysta, ale zawsze mieć możliwość.
To jest ten najlepszy wybór.

Ja mu tam nie zabraniam brać co chce. Dziwie się tylko jego płaczą ile to musi brać (lekarz) dyżurów, bo z kasą nie najlepiej na rezydenturze.
@OrgStJones: strasznie głośno ma z tyłu corolla cross, ale rav4 już ładnie wyciszona.
Corolla kombi jest obecnie lepiej wyciszona niż VW passat kombi.

A po leasingu wymieniasz na nowe czy zachowujesz ?
@eldoopa płaczom, nie płaczą. Najwyraźniej jego nie stać na samochód w leasingu, a nie konkretnie na kombi. Leasing na hatchback raczej nie jest dużo wyższy niż na kombi. A ten typ, skoro chce mieć kombi, powinien kupić używkę i tyle.
@eldoopa wszystko zależy od tego jak będzie się sprawować - w moim Focusie MK4 już jeden reflektor już wymieniony - mam adaptacyjne ledy.
Ale to był prywatny.
Ogólnie wstępny plan jest taki, że Kuga out, bo ten infotainment trochę traci myszka (nie ma wireless carplay) i nie ma wentylowanych foteli a RAV ma.
Ale wszystko wyjdzie w praniu :)
@mlynek89 nie chcialem PHEV ani nowej deski bo nie mogę sterować klima z osobnego panelu z tego co kojarzę
Samochód według pana od leasingu miałem odebrać najpóźniej w połowie stycznia ¯_(ツ)_/¯