Wpis z mikrobloga

5.55 stoję pierwszy pod piekarnia po chleb. Podchodzi 3 emerytów i mówi że oni byli tu już o 5.00 więc są pierwsi xd
A ja mówię - Wie Pan co ja tu już byłem wczoraj o 22.00 xd
Co jest z tymi ludźmi?
#xd
  • 63
  • Odpowiedz
W moich stronach na wsiach takie coś nazywało się "rano do dnia". Ludzie wstawali o 4 rano, o 7-8 byli po pracy, potem spali pół dnia.
Może tym emerytom został taki nawyk z dawnych lat, nie widzę innego powodu by kupować chleb o 6 rano będąc na emeryturze.
  • Odpowiedz
@kopek miałem kiedyś podobną sytuację z emerytami w kolejce do spowiedzi. Tylko że ich była cała banda 20 osób i byli agresywni fizycznie. Bo oni tu już byli przed mszą i sobie ustalili kolejność xD

Musisz być twardym, jak to powiedział pewien znamy polityk ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kopek: Do lekarza tez tak przychodzą. Byłem umówiony na 11.30. Kolejka z duzym opoznieniem bo lekarze kręca waly i zapisują numerki co kilka minut... Przyszedłem w punkt i miałem wchodzić w okolicy 12.30 dopiero. Miejsca siedzące okupowały baby co to były zapisane na 13, jedna była nawet na 14.30....
Ta na 13 przyszła o 9. Ta na 14.30 przyszła o 11.30.
Może się uda wejsc wcześniej....
  • Odpowiedz
@wuwuzela1 u lekarza to uwielbiam. U mnie na szczęście to trochę naprawili i faktycznie jest podana godzina i o tej przyjmują (wiadomo czasem 5/10 minut opóźnienia). Uwielbiam miny starych bab co mają na 12:00, ale przyjdą już o 9:00, bo przecież trzeba zbadać ciśnienie, pogadać. Wtedy ja z wizytą na 11:40 przychodzę 11:30 (oczywiście od razu stare baby mówią „PAN JEST PO MNIE”), a ja po prostu wbijam prosto do gabinetu lekarza
  • Odpowiedz
czemu stoisz o 5:55 w sobotę w kolejce po piekarnią?


O 6.05 ma juz kolejke po mleko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bryk: przecież ma wyświetlony bieżący numerek na tablicy oraz swój zapisany na bileciku. Wiem, że chciała się #!$%@?ć, bo jak pisałem skakała po plecach tym, którzy stali przy okienkach. Ale skoro tam byłeś to elegancko.
  • Odpowiedz