Wpis z mikrobloga

5.55 stoję pierwszy pod piekarnia po chleb. Podchodzi 3 emerytów i mówi że oni byli tu już o 5.00 więc są pierwsi xd
A ja mówię - Wie Pan co ja tu już byłem wczoraj o 22.00 xd
Co jest z tymi ludźmi?
#xd
  • 63
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@resuf: Może mieli otwarte od 6:00 i op źle wykalkulował czas podróży lub wraca z biegania czy kij wie czego i już stwierdził, że te 5 min poczeka. Zresztą jak patrzę na sklep z pieczywem u mnie pod domem, to już lepiej wstać i iść tam o 6:00 niż o jakiejś 9:00 stać w kolejce w deszczu (taka buda, max 4 ludzi tam do środka wlezie), bo przecież w sobotę to
  • Odpowiedz
@kopek: to jest taki software wczytany w ludzi podczas komuny - tam godzinami stalo sie w kolejkach i utrata miejsca mogla oznaczac brak zakupu w ogole. A przeskoczenie kogos w kolejce moglo z kolei oznaczac, ze ktos zalapie sie na ostatnia sztuke towaru.
No i tak chyba starym ludziom zostalo, staraja sie wepchac i ugrac nawet jedno miejsce, nawet jak to zupelnie bez sensu.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

czemu stoisz o 5:55 w sobotę w kolejce po piekarnią?


@resuf: Ty się nie śmiej. Bo ja, przez jakiś czas mieszkałem na wsi gdzie były tylko dwa spożywcze i w sobotę chleb się dosyć szybko kończył. Trzeba było na prawdę dymać przed innymi. Ale to były stare, dobre czasy przed Biedronkami.
  • Odpowiedz