Wpis z mikrobloga

@marcel_pijak: oba szopy są identyczna, ale w tym tańszym dostajesz dodatkowo lajtruma. Dziwna logika, ot Adobiaki się wystraszyli bojkotu klientów i zrobili taki plan.

Logika Adobe jest taka, że te pojedyncze alpikacje mają być drogie, żeby pełny pakiet wszystkich aplikacji (Creative Cloud) wyglądał atrakcyjniej.
@ujdzie: No dla mnie to jest dziwne że 2 programy masz za 10 dolców miesięcznie, a jeden za 26$
Logiki to się nie trzyma, ale wezmę ten tańszy, bo chcę mieć dostęp do bety z wypełnieniem generatywnym.
@marcel_pijak: wypełnienie generatywne i te całe AI gówno jest już od dawna w stable.

A logika jest taka, że adobe chce od Ciebie 50 ojro, a nie 20. A, że im główna klientela (fotografowie) kiedyś się oburzyła, to specjalnie dla nich zrobili ten plan za dychę.
@ujdzie: akurat to AI to w mojej ocenie nie gówno i to jest powód, dla którego chciałem to nabyć (naoglądałem się filmów na jutubie z czasów jeszcze bety i bardzo dobrze to działa). Natomiast teraz przy zamawianiu doczytałem, że to całe AI jest teraz limitowane i ilość przeliczana na kredyty. Zatem niech się pałują. (w tym pakiecie tańszym 100, w pełnym Photoshopie 500, a w całym pakiecie 1000).