Wpis z mikrobloga

20 555 + 8 + 41 + 13 + 34 + 4 + 66 + 11 + 11 + 90 + 7 + 13 + 33 + 7 + 43 = 20 936

Kryzysowy grudzień i nowy start

Witam spowrotem na tagu po 2-miesięcznej przerwie. Kilka kwestii mnie powstrzymywało od dodawania równikowych kilometrów.
Słaba forma, pogoda, jeszcze słabsza motywacja, a przede wszystkim - chyba najgorszy jeżdżacy sprzęt na tagu w tamtym momencie.
Pod koniec roku krytycznie wyciągnięty łańcuch, kaseta na której chodziła połowa biegów oraz przerzutka zajechana tak że ustawa nie przewiduje, która pękła w osi kółka prowadzącego aż ją wywinęło w druga stronę, zakończyła jazdę dokumentnie.

Z racji tego, że ze mnie amator nie tylko w jeździe ale i w serwisowaniu rowerowym, długo się zbierałem do przywrócenia go do jazdy.
Na przełomie stycznia i lutego w końcu kupiłem niezbędne części i narzędzia, a po paru dniach z dobrym zapasem samozaparcia oraz cierpliwości wskrzesiłem swoje #mtb i zaczynam start z nowym napędym i świeżym zapałem do kręcenia.

Finalnie, rok 2023 skończyłem (czego już nie byłem w stanie zapisać do końca na tagu) z osobiście rekordowym dystansem 10670 km - pomimo awarii przez zaniedbanie, wielu kapci i stresowych sytuacji to był bardzo dobry rok, udało mi się wiele zwiedzić, odkryć swoje granice, poznać fajnych ludzi i utrzymać w nienajgorszym zdrowiu :)
Na początek nowego sezonu, dołączę kilka losowych zdjęć z grudnioych przejażdżek w komentarzu.

Zdjęcia:
1 - Wiadukt pieszo-rowerowy nad autostradą A2 - Stary Konik
2 - Teren rekreacyjny - Dębe Wielkie
3 - Wąski tunel z sygnalizacją w ruchu wahadłowym - Budy Barcząckie

Przebieg własny: luty 2024 - 381 km

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
ElektrizPL - 20 555 + 8 + 41 + 13 + 34 + 4 + 66 + 11 + 11 + 90 + 7 + 13 + 33 + 7 + 43...

źródło: DSC_0791

Pobierz