Wpis z mikrobloga

Mirki czy ktoś z Was kupował samochód z portalu mauto.pl i wziął leasing z dostawą do domu, bez wcześniejszej jazdy próbnej?
Bo zastanawiam się nad tym, tylko nie wiem czy to nie jest zbyt szalone, auto między 50-100k

#leasing #mleasing
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Yeahido: no serio... nikt tak nie kupował? Po zwykle auto nie chce mi się robić wycieczki kilkaset km jak u mnie w mieście bieda z autami, po coś ta usługa dostawy chyba jest, auta sprawdzone przez rzeczoznawcę.. więc pytam może ktoś tak robił
  • Odpowiedz
  • 0
już jedno tak kupiłem - w sensie było sprawdzone przez rzeczoznawce i jechałem tylko odebrać osobiście, auto za 40k, jeżdże do dzisiaj i bardzo zadowolony jestem
  • Odpowiedz
@charlie1919: Wykup przynajmniej sprawdzenie auta przez jakiegoś specjalistę z raportem na koniec. Upewnisz się przynajmniej, że z autem nie ma jakiegoś dużego problemu.
  • Odpowiedz
@charlie1919: No nie wiem, jak dla mnie to brzmi zbyt pięknie, zwłaszcza biorąc pod uwagę relatywnie niski przedział cenowy o którym wspominałeś - jakiekolwiek większe doinwestowanie takich aut przez mBank, poza totalnie podstawowymi czynnościami, może pochłonąć im marżę lub jej znaczną część.
Ja bym jednak nie ufał i zamówił dodatkowy niezależny raport z oględzinami speca na żywo, jeśli sam masz daleko. Być może to będzie kilka stówek wyrzuconych w błoto, bo
  • Odpowiedz