Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma rodosa i dobrze się tam czuje to niech ma i korzysta. Są tam nawet hodowcy gołębi. Natomiast nie jest to dla każdego i dla mnie działkowicze to jakiś inny gatunek xd a działki są przeważnie obleśne i wyglądają jak gówno z dykty albo tentegesow zarebtegowanych z powywozonymi meblami po remontach u babci Stasi które jebia i mają 60 lat XD. Bywałem na rodosach mijając te kołchozy rozpaczy i czar PRL wpadając na jakiegoś grilla do koleżanki która jest dzialkowcem 🤣 dla mnie to ufoludy ale jak im tam dobrze i mogą tam sobie hodować gołębie czy spełniać się jako ogrodnict i kisić w e własnym sosie to nie rozumiem dlaczego im to zabierać. Przecież nie są społecznie szkodliwi to nie wiem skąd ten bol dupy. A jak chcesz to przemienić na park to #!$%@? wysadź swój blok i zrób tam gniazdka dla pszczół murarek jak ci tak zależy na zieleni i ekologii XD a jak to są takie cenne grunty w centrum to i tak nawet tam m2 nie kupicie jebiac w kołchozach i psiaczac na działkowiczów na wykopie ( ͡ ͜ʖ ͡) #rod #dzialka #oswiadczenie