Wpis z mikrobloga

@darknightttt: Od czterech miesięcy korzystam z kilku polskich portali portali randkowych, ze dwa nawet wykupiłem konta premium.

Dlaczego uważam, że Polki mają duże wymagania?

Mam 35 lat, nie wyglądam najgorzej, dbam o siebie, zarabiam 3 średnie krajowe. mam własne mieszkanie, a kredyt spłaciłem sam bez niczyjej pomocy po 3 latach od zakupu, mam dobrą pracę, jestem w miarę inteligentny, mam swoje hobby (technologie, gitara, instrumenty klawiszowe, produkcja muzyczna, kino i wszystko
  • Odpowiedz
Dlaczego uważacie, że Polki mają wysokie wymagania co do mężczyzn? Czym są konkretnie te wysokie wymagania?


@darknightttt: Oprócz takiego gatunku co skończą jakieś tam studia i przez to uważają się za nie wiadomo co, to zasadniczo polskie dziewczyny dość twardo stąpają po ziemi i celują w kogoś na poziomie ich samych. Myślę, ze większość wykopków również to wie, ale narzeka na baby z zupełnie innych powodów.

Przy niżu demograficznym (i tak
  • Odpowiedz
@aepor: Czemu ty się chłopie babrzesz w jakichś apkach randkowych? Z twoim statusem możesz wyrywać nawet na ulicy, w tramwaju, na spotkaniach fanów pszczółki Mai, etc. Te apki randkowe to wylęgarnia botów i chorób wenerycznych. Jak nie przeszkadza ci wiara to idź na jakieś spotkanie duszpasterskie w swojej okolicy, zwykle jest tam 20 kobiet i 5 facetów beciaków na których żadna nawet nie spojrzy. Będziesz tam brylował.
  • Odpowiedz
@stepienz13posterunku: Dzięki za porady, chociaż spotkania duszpasterskie to nie moja bajka. :)
Ogólnie nie widzi mi się szukanie na siłę kobiet na jakichś zlotach, spotkaniach, koncertach czy nawet na ulicy. Lubię to co robię i nie chce zmieniać tego, tylko po to, żeby poznać kogoś.

Zgadzam się po części z tym co napisałeś o portalach randkowych, ale jednak jest tam sporo normalnych, fajnych kobiet. Tylko, że kompletnie niezainteresowanych (no, ale jak
  • Odpowiedz
@stepienz13posterunku: No to właśnie mi napisałeś dlaczego nigdy nie skorzystam. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli alfa zgarnia numery od wszystkich lasek, to przeciętnie wyglądający introwertyk tylko traci czas.

Poza tym, próbowałem ze dwa czy trzy razy zapisać się na taki speed dating... Po godzinie od wystawienia ogłoszenia nie było już miejsc dla facetów. Trzeba naprawdę chcieć i polować na zapisy, jeżeli chce się iść tą drogą.
  • Odpowiedz
@Tupolej154:
to czego oczekują laski napisałem powyżej, z rozbiciem na etap "randkowanie" i "relacja". Chyba jeszcze jedno rozróżnienie jest ważne: kobiety w różnym wieku preferują różne cechy facetów.

Co kobiety mają do zaoferowania... zwykle postępowy światopogląd, zmiksowany z takimi-sobie schematami wyniesionymi z domu. W różnym wieku różne walory wychodzą na pierwszy plan.

Czego oczekują faceci i co mają do zaoferowania - nie interesuje mnie.

Możesz dodać jeszcze jakie ty masz wymagania.
  • Odpowiedz
Po godzinie od wystawienia ogłoszenia nie było już miejsc


@aepor:

W wieku 35+ jest odwrotnie, nawet organizatorzy próbowali zachęcić wejściówka za pół ceny na kolejną imprezę, bo brakło facetów.

Na apkach do randkowania nigdy nie udało mi się umówić na randkę.
Na szybkich randkach jak dla próby zaznaczyłem wszytkie, to wybrała mnie równo połowa.

Kobiety w realu są dużo mniej wybredne od tych korzystających z apek.
  • Odpowiedz
@eeemil: Sprawdziłem to i masz rację. Jak obniżę wymagania i będę szukał kobiet w przedziale 34-45 to rozważę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz