Wpis z mikrobloga

Mówio, że na bananie nie da się zarobić. 3 lata temu wchodziłem pod koniec 2020 ze stówką (100k) bez doświadczenia w banana. Mamy 2024 i 65k netto odebrane z rynku, w tym ok 12k stanowią wypłacone dywidendy. Czuję dobrze Mirek. Gram dalej. Aktualnie w portfelu czeka 40k niezrealizowanego zysku.
#gielda

Jest dobrze

  • a spierdalaj Pan 33.3% (37)
  • dobrze Miraś, gratki 41.4% (46)
  • mogło być lepiej Miras 8.1% (9)
  • nikt nie pytał, Każdy potrzebował 6.3% (7)
  • koło chuja mi to lata 10.8% (12)

Oddanych głosów: 111

  • 15
  • Odpowiedz
Ja zaczynalem od 2k wsadzonych w IPO CDA. Sprzedalem za ok 12k. Potem zaczalem grac all in i zrobilem kilka dobrych strzalow, m.in na krynicy vit z 6zl na 35. Po 3 latach wycofalem sie z rynku, bo odnioslem sukces i porazke zarazem na coal energy (kupione po 80gr, sprzedawane po 3-6, odkupione po 5.5), jako nieliczny tutaj zostalem wykonczony na ukrainkach jeszcze przed wybuchem wojny xD (ok 200k strat), potem dziela
NoobczanPotasu - Ja zaczynalem od 2k wsadzonych w IPO CDA. Sprzedalem za ok 12k. Pote...

źródło: gielda

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lisek_Mirek masz rację, ale o wiele łatwiej trzyma się w akcjach 20-30k aniżeli 100. W tym czasie psycha siadała a wycena konta sięgała w marcu 2021 -80k :) trzymam xtb, 2 banki, jsw, huuuge i 3 śmieciowe spółki konopne z nc które mają zrobić ze mnie w tym roku milionera ( ͡° ʖ̯ ͡°) największy niezrealizowany zysk aktualnie na xtb tj. 30k, później pkobp 7,5k bank millenium 1,5k.
  • Odpowiedz
@Kapa3991 gratki ale pogadamy jak już zostanę milionerem śmieci konopnych z NC. Wtedy powiem że wchodziłem ze stówką a wychodzę z bańką ;) 220 aktualnie mam wraz z wolnymi środkami na maklerskim teraz :D jeszcze rok temu all in w akcje ale teraz z 40-50k wolnych dla komfortu że jak wszystko jebnie to chociaż 5 dyszek zostanie :)
  • Odpowiedz
@czasnawykopki: pamietam jak nierealizowales prawie 100% zysku z bankow w 21. Przesesiedziales na pozycjach dwa lata w tym cała korekte i tylko Ty jeden wiesz jak to odchorowales i czy było w ogole warto. Jasne, na bananie da sie zarobic, cena tego to podły nastrój wiekszosc roku
  • Odpowiedz
@czasnawykopki ja pamietam, jak dzień w dzień szkalowałeś XTB, które miałeś w portfelu, ze śmieć nie chce rosnąć i zaraz go sprzedasz, pisałem ci wtedy, żeby dać łapy pod dupe i czekać cierpliwe, całe szczęście, ze się wtedy nie wysypaleś z tego, bo pewnie cześć tego ruchu na portfelu zrobiła ta perełka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maniek74 maniuś, ja nigdy nie szkalowałem tej perły. Zasłyszę mówiłem dobrze albo bardzo dobrze ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Aktualnie pozycja z 2021 bodajże wtedy na 1000 sztuk zwiększona do 1450 i nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Xtb robi robotę w portfelu. Perła w koronie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz