Wpis z mikrobloga

on chyba nie został za to skazany?


@Zeudos: Chyba tak. Chodzilo o to ze na podstawie "lewych" dowodow chcial naklonic kogos do popelnienia przestepstwa.
Lepper coprawda byl w koalicji ale dla pisu byl przeciwnikiem politycznym nie pasowala im koalicja i chcieli rzadzic sami.
  • Odpowiedz
Sam se odpowiem.

@#!$%@?: @gorzki99 "Sprawa Kamińskiego i Wąsika. Sąd nie dopatrzył się podżegania do przestępstwa"

"Za co więc Kamiński i Wąsik zostali skazani i poszli siedzieć? Za przekroczenie uprawnień oraz zlecenie podrobienia szeregu dokumentów i usiłowanie wyłudzenia poświadczenia nieprawdy."

https://www.rp.pl/przestepczosc/art39714801-afera-gruntowa-wiezienie-za-podrabianie-dokumentow-za-co-skazano-mariusza-kaminskiego-i-macieja-wasika
  • Odpowiedz
Za przekroczenie uprawnień oraz zlecenie podrobienia szeregu dokumentów i usiłowanie wyłudzenia poświadczenia nieprawdy."


@Zeudos: A czym jest poswiadczenie nieprawdy? Chyba jakims conajmniej wykroczeniem co nie?
  • Odpowiedz
panie ja nie prawnik ja wrzuciłem treść z artykułu.


@Zeudos: To moze inaczej:

Dowody byly lewe i chciano nimi zmusic kogos do zlamania prawa (czy to przestepstwo czy wykroczenie - poswiadczenie nieprawdy jest zlamaniem prawa).

Wiec screen jest prawdziwy.
  • Odpowiedz
@gorzki99: tam jeszcze grane było pozorowanie koneksji z bodaj austriacką mafią, która miała zadać "odszkodowania" jak sprawa nie zostanie załatwiona. Tym zmuszono do działania jakiegoś pionka z ministerstwa rolnictwa, który okazał się człowiekiem Lecha Kaczyńskiego w ogóle xD
  • Odpowiedz