Wpis z mikrobloga

O wuju. Na głównej wisi znalezisko z kanału dzbana jakiego, w którym sam dotyka się jak to on sam "zaorał" dziennikarkę TVN. Wrzucający ma konto od miesiąca. Znalezisko ma 300 wykopów i komentarze "zaorał piękne, super robota hehe, #!$%@?ć lewaków".

Co to za szambo z tej głównej xDDDD

#bekazwykopkow #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi

A op dla niepoznaki standardowo udziela się na patotagach
  • 26
  • Odpowiedz
  • 10
Na głównej wisi znalezisko z kanału dzbana jakiego,


@maximilianan: Właśnie to widziałem i nawet skomentowałem - szkoda gadać.

1. Przyjmij zaproszenia na wywiad (pewnie poprzedzone jakimiś ustaleniami oraz warunkami autoryzacji)
2. Przyjdź i odstaw szopkę nie na temat, od razu wybijając pewnie całą ekipę z rytmu i od razu ustawiając negatywny ton spotkania
3. Dziennikarkę z TVN pytaj dlaczego władze stacji nie chcą go na żywo - i generalnie w pasywno-agresywny
  • Odpowiedz
Przyjdź i odstaw szopkę nie na temat


@xfin: Niezle manipulujesz. TVN nie puszczał całych wywiadów i robiły wcinki wygodnych rzeczy umiejetnie do tego manewrując informacjami przesyłanymi do widza. Jaki spytał czy swoją kamerą moze nagrac całosc, podczas gdy oni beda nagrywac swoją wersję i babka sie zesrała jakimis wyimaginowanymi prawami, których nie umiała nawet przytoczyc.
  • Odpowiedz
TVN nie puszczał całych wywiadów i robiły wcinki wygodnych rzeczy umiejetnie do tego manewrując informacjami przesyłanymi do widza


@banicjant997: Jak rozumiem zatem osoby, których wypowiedzi zostały ucięte i zmanipulowane nie autoryzowały tych wywiadów i późniejszych publikacji? I w związku z tym TVN miał / przegrał (możemy zostać przy samym "miał" w celu większej wiarygodności) sprawy sądowe z tym związane?

Jeśli tak to przyznam rację, nie mam problemu ¯\(ツ)/¯

Jaki spytał czy
  • Odpowiedz
@maximilianan: i dziwnym trafem po wrzuceniu tego na wykop pod filmem CzarnoNaBialym wysypalo sie pelno komentarzy jak to niejaki Jaki zaoral ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiscie mocno plusowane, nieprawdopodobne ( ͡° ͜ʖ ͡°) przypadek
  • Odpowiedz
@xfin: poprostu spłyciłeś swoim komentarzem cały temat do poziomu zły- dobry a wierzę, że TVN jak i JAKI doszliby do ugody odnosnie wywiadu zwłaszcza ze kobitka powiedziała w koncu ze nie zabrania mu nagrywac ale zabrania upubliczniać (nie dokonczyla)
  • Odpowiedz
@maximilianan: Ale jakiej szopki? zapytał czy moze nagrac swoją kamerą a rozmowa nadal by sie toczyła. Nie widziałem zadnej szopki. Prowadzaca sie zesrała ze strachu bo to przeczy całej idei tego smiesznego programu- czyli niepokazywanie całosci wypowiedzi a tylko wygodnych wątków (cos co TVN zarucał TVP). I nie wywiad a rozmowa- tak okreslone bylo to spotkanie, a ma to duze znaczenie.
  • Odpowiedz
  • 9
@banicjant997: ja #!$%@? XD typ jest proszony o wywiad dla telewizji, która posiada prawa do wywiadu. Typ się zgodził i w momencie prowadzenia WYWIADU próbuje stawiać warunki. Czy ty wiesz co to jest WYWIAD? To nie jest dyskusja i pyskówka na poziomie przedszkola (co próbował uskuteczniać jaki), to polega na tym, że dziennikarz zadaje pytania, a druga osoba odpowiada. Nie na tym, że dziennikarz zada pytanie, a druga osoba odpowie "a
  • Odpowiedz
@maximilianan: Nikt nie stawiał warunków, a jesli tak to gdzie? Dla rzetelnosci chciał nagrac materiał swoją kamerą nikomu w tym nie wadząc, co jak najbardziej prawnie mu przysługuje.

to polega na tym, że dziennikarz zadaje pytania, a druga osoba odpowiada.


@maximilianan: Więc gosc odpowiadał po czym prostował, bo pytania były tendencyjne i jesli układane przez tą babkę to wyjątkowo niskiej jakosci.
Pytania tendencyjne typu "czy wstydzisz sie tego filmu" wskazuje
  • Odpowiedz
Typowi zdjęto za to immunitet, miała pełne prawo o to zapytać


@maximilianan: oczywiscie ze tak, ale co to ma do tego co napisałem?

Chociaż udawaj, że ci się nie podoba xD


@maximilianan: ale co ja mam udawać? gosc koncertowo rozklepał pseudo dziennikarzynę jej własnym tematem
  • Odpowiedz
O wuju. Na głównej wisi znalezisko z kanału dzbana jakiego, w którym sam dotyka się jak to on sam "zaorał" dziennikarkę TVN. Wrzucający ma konto od miesiąca. Znalezisko ma 300 wykopów i komentarze "zaorał piękne, super robota hehe, #!$%@?ć lewaków".


Co to za szambo z tej głównej xDDDD


@maximilianan:

Taaaaaaa, te tytuły PATRYK JAKI ZMASAKROWAŁ również mnie rozwalają xD ale akurat fajnie w tym materiale pokazał poziom dziennikarstwa TVN. Myślę, że
  • Odpowiedz
@maximilianan:

Hmmm? Gdzie tam widziałeś to chamstwo Jakiego?
No i ze strony TVN to nie miał być wywiad, tylko szopka. Więc Jaki zrobił swoją szopkę. To TVN może a Jaki nie może?

Jesteś durniem czy #!$%@? politycznym?
  • Odpowiedz