Wpis z mikrobloga

Jak to jest z pedofilami?

Czy ich też się dzieli wedle orientacji seksualnej? Taka np. #majastasko twierdzi, że nie, bo przede wszystkim chodzi u nich o popęd do dzieci i to nie ważne czy chodzi o chłopców, czy dziewczynki. Ale ja znam np. takiego, którego podniecają tylko dziewczynki, a chłopcy już nie. Czyli, że jak? Jest heteroseksualnym pedofilem, czy po prostu pedofilem?
 • 14
 • Odpowiedz
 • 0
@Filipterka25: Powiedziałem już przecież wyraźnie: Nie powinno to aż tak burzyć opinii publicznej, bo te osoby są często bardzo niesprawiedliwie traktowane. Sam pociąg nie jest karalny, a jest naprawdę mnóstwo osób w społeczeństwie o skłonnościach pedofilskich, które nigdy nie posunęłyby by się urzeczywistniania swoich preferencji.

Zresztą nie tego dotyczy moje pytanie...
 • Odpowiedz
Nie powinno to aż tak burzyć opinii publicznej, bo te osoby są często bardzo niesprawiedliwie traktowane.


@koloros: Oczywiście, że się powinno takie osoby izolować już po wykryciu skłonności, a nie dopiero jak zgwałcą dziecko.

Masz degeneratów jako znajomych.
 • Odpowiedz
 • 0
@Filipterka25: Nie jest to niestety takie czarno-białe, jak tutaj wyraźnie próbowałabyś to skategoryzować. Bo prawda jest taka, że chyba do końca nie masz tej świadomości. jaki ogrom jest osób, które uzyskują podniecenie seksualne za sprawą niedorosłej jeszcze dziewczynki.

No bo zobacz, z jednej strony mamy tę pedofilię, która polega na uzyskiwaniu podniecenia seksualnego za sprawą dzieci przed okresem pokwitania, ale jest też ta bardzo powszechna sytuacja, gdy dziewczynki (poniżej 15 roku
 • Odpowiedz
Nie jest to niestety takie czarno-białe


@koloros: Jest, po prostu czarni (czyli pedofile) próbują zamglić ten obraz jakimiś bredniami.

Za sprawą takich dziewczynek i ja nie raz uzyskuję podniecenie seksualne.


@koloros: Czyli jesteś pedofilem, a ten kolega to ty, tak?

To, że wyobrażasz sobie, że taka osoba jak mój znajomek to degenerat też najpewniej zostało Ci narzucone w toku socjalizacji. Bo widzisz - nic z tych rzeczy. Mój kumpel to
 • Odpowiedz
 • 0
@Filipterka25:

po prostu czarni

No nie, nie. Bo tutaj raz, że temat nie jest prosty, a dwa że takie tryskanie jadem w kierunku jakiejś nielubianej przez nas grupy społecznej też ogranicza ogląd rzeczywistości :/

Czyli jesteś pedofilem, a ten kolega to ty, tak?

Nie no, ja bym się jednak tak nie nazwał. Zaznaczyłem tylko, że jeśli dziewczynka nabiera cech kobiecych, to jest zupełnie ewolucyjne zrozumiałe i zgodne z naturą istnienie popędu
 • Odpowiedz
Podałem to tylko jako przykład, który jest charakterystyczny dla ogromnej części mężczyzn (tutaj w tym wypadku i mnie).


@koloros: Ogromna większość mężczyzn nie jest seksualnie zainteresowana dwunastolatkami. Jesteś pedofilem, tylko w w wyparciu.

Bo tutaj raz, że temat nie jest prosty


@koloros: Jest prosty, po prostu z uwagi na własne zdegenerowanie wypierasz jego prostotę.
 • Odpowiedz
 • 0
@Filipterka25: Nie będę się już po raz wtóry powtarzał, bo to jak mówienie do ściany, rezultat podobny - żadnej refleksji. No cóż, pozostaje uznać ten fakt, że są tutaj jednak osoby, których jesteś przedstawicielką, a które są odporne na wiedzę i bombardowanie faktami.

Odporność na fakty występuje u Ciebie też z czarno-białą próbą oglądu rzeczywistości i ogromną generalizacją grup społecznych - np. księży i środowiska LGBT. No bo to jednak tak
 • Odpowiedz
No bo to jednak tak jest, że mogę z jednej strony przedstawić te fakty


@koloros: To przedstaw jakiś fakt, a nie swoje przemyślenia z dupy.

chciała


@koloros: rozumiem, że jako pedofil nie jesteś zbyt lotny ale męskie imię w nicku (Filip), męskie nazwisko w nicku (Terka) i niebieski pasek mogłyby coś ci jednak podpowiedzieć.
 • Odpowiedz
 • 0
@Filipterka25: Już dość. Jeśli chcesz być oporny i żyć w swojej wygodniej banieczce - trudno. Głową muru nie przebijesz. Wszystko co ważne i wiadome w temacie zostawiłem tutaj. Wiadomo, że na siłę się nie da edukować. Jeśli nauczysz się w sposób wystarczająco zaawansowany przetwarzać informację, myśleć logicznie i wyciągać wnioski to zawsze możesz tutaj wrócić.

przedstawić te fakty

To był przecież takie ogólnik, to już zostało przeze mnie zrobione w tym
 • Odpowiedz
To był przecież takie ogólnik, to już zostało przeze mnie zrobione w tym temacie wielokrotnie.


@koloros: Żadnego faktu nie przedstawiłeś, tylko swoje racjonalizacje twojej własnej pedofilii.

Byłem przekonany, że jesteś kobietą, bo w taki właśnie sposób udzielałeś się w dyskusjach.


@koloros: Nigdy nie używałem żeńskich zaimków.

Z tym męskim nazwiskiem to się zagalopowałeś


@koloros: Czy kiedyś słyszałeś o Bestii Wodzisławskiej, czy jesteś aż tak młodziutki?

Bo wiesz, jak lecisz
 • Odpowiedz
 • 0
@Filipterka25: Nie będę się już odnosił. To nie ma sensu przy takim oporze jak Twój. Jeśli chcesz się zmierzyć z tym jak rzeczywiście sprawy wyglądają - dotrzeć do ich rzeczywistego oglądu - to zostawiam tutaj moje wypowiedzi. Zawsze możesz do nich wrócić.
 • Odpowiedz