Wpis z mikrobloga

@Chlopaki_z_dzialeczek: No ale wtedy kto się będzie tym zajmował? Ktoś ma to utrzymywać wiedząć że jakiś random może mu tam wejść i zrobić chlew albo melinkę? To raczej nie wyjdzie, przynajmniej na dużą skalę. Po prostu walnąć park, jakieś tereny rekreacyjne i drobne usługi.
  • Odpowiedz
@Chlopaki_z_dzialeczek: gdzie można zgłaszać naruszenie regulaminu ROD? Przechodziłem przez niego ale wszędzie byli przestępcy niewłaściwie z niego korzystający. Wszędzie były kłódki albo zamki. Nie mogłem wejść na teren żadnej posesji. A tu czytam że to teren otwarty dla wszystkich. Na policji mnie wyśmiali. Co robić?
  • Odpowiedz
@Chlopaki_z_dzialeczek żeby to oddac deweloperom to trzeba mieć nierówno pod kopułą. Jednakże utrzymywanie tego w takiej formie jak teraz to także straszna głupota. Powinny z tego być zrobione parki z alejami dostępne dla wszystkich i najlepiej na własności lasów państwowych. Ci gruntów nie oddadzą choćby skały srały, bo jak miasto byłoby właścicielem gruntów to by w ciągu 10 lat jakiś deweloper już osiedle tam planował.

W cholernym Gdańsku jadę obok 3 wielkich
  • Odpowiedz
@lecho182: otwarte alejki z wyznaczonym miejscem rekreacji dla zwiedzających+ szkolenia z uprawy ogrodu, plantajci doniczkowych, balkonowych itd.
Więcej wykorzystania przestrzeni na pewno wyjdzie na lepsze całemu społeczeństwu.
Natomiast o ROD dbają działkowicze, sam długo starałem się zostać jednym z nich.
Grzebanie w ziemi, albo budowa czegoś samemu, uczenie się od podstaw to bardzo dużo radości i szczęścia dla całej rodziny.
  • Odpowiedz
@Parmenides69 Chcesz z miasta las uczynić? RODy zajebuja gigantyczne połacie miasta.Te populistyczne przeoranie mózgów przeraża. Jak najbardziej to dobry teren by część z tych terenów w parki zmienić ale ta wrogiem do budowy mieszkań jako takich to idiotyzm. Miasto jest dla ludzi a nie wiewiórek i ci też potrzebują terenów do mieszkania. Żeby te ceny mieszkań były przystępne to gdzie trzeba je budować a nie z góry uznawac, że budowa jest zła
  • Odpowiedz
@Parmenides69 przyjemnie się pisze i komentuje ale chciałbym doprecyzować. Kto ma zrobić park i kto ma to sfinansować? Zakładając, że jest tam 200 działek oblicz ile forsy potrzeba na: wywłaszczenie działkowców (płatne od każdego drzewka, domki się nie liczą). Oblicz ile będzie kosztować usunięcie płotów, ploteczkow, szklarni, budynków z cegieł, betonu, drewna, usunięcie śmieci, zasypanie piwnic itp.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.