Wpis z mikrobloga

Więcej nostalgicznych gierek i hobbistyczne artykuły ==> #graczniedzielny

The Neverhood to dla wielu kultowy tytuł z okresu dzieciństwa, ja jednak nigdy wcześniej o nim nie słyszałem i udało mi się go wreszcie sprawdzić po 28 latach od premiery. Jest to gra, z okresu gdzie w przygodówki ciężko było grać bez poradnika, chyba że mieliście bardzo dużo czasu i cierpliwości. Szczególnie przyda wam się on tutaj, bo gra momentami potrafi być absurdalna, albo element, który potrzebujecie, akurat znajduje się gdzieś na samym początku mapy. Nie pamiętam, kiedy ostatnio czułem, że twórcy mieli ogromną radość przy tworzeniu swojej pracy. Co moim zdaniem, przełożyło się na niezwykle pomysłowe i ciekawe zagadki oraz wykonanie całej produkcji. Nie wspominając o muzyce, która wchodzi do głowy nie wiadomo kiedy i zostaje z nami na długie tygodnie. Gra pomimo swojego wieku nadal jest niesamowicie pomysłowa i może was zaskoczyć na wielu płaszczyznach. Nie będę się tu więcej rozpisywał, jeśli ktoś chciałby poczytać moje pełne wrażenia zapraszam was ⇒ tutaj
Natomiast wszystkim innym, którzy jeszcze w ten tytuł nie grali, gorąco was do tego zachęcam. Nawet nie wiecie co tracicie :D

#gry #staregry #gimbynieznajo #pdk #theneverhood #dziecinstwo #grydziecinstwa #grypc #przygodowki #wspomnienia #pdk #nostalgia
Ketra - Więcej nostalgicznych gierek i hobbistyczne artykuły ==> #graczniedzielny 


...

źródło: temp_file2863691965217329278

Pobierz
  • 21
@Ketra: kurde, cały czas pamiętam że u mnie był jakiś bug i nie moglem iść dalej.
Jak by ktoś się przysrał, u kumpla co pożyczył działało, u innego też. Był ten od CD u mnie i sam stwierdził że coś #!$%@? xD
@Ketra: warto jako deser po tripie z Neverhood, szczególnie dla muzyki, cinematics pomiędzy levelami i całego klimatu ze smaczkami. Gdyby tak ktoś zrobił jakiś tv show, ehhh człowiek nostalgnął i się rozmarzył

edit: przeczytałem Twój wpis na blogu i nie pamiętam tych liścików, ale ja przechodziłem japońska wersje na psx bez solucji ponad ćwierć wieku temu( ͡ ͜ʖ ͡), chyba czas odświeżyć wszystkie części