Wpis z mikrobloga

Miraski ! dzisiaj zajrzałem do mojego ukochanego sklepu osiedlowego który z resztą wyremontowano i wygląda bajecznie!

przechadzając się między regałami alkoholowymi w sklepie wpadłem oto na taką nowość nie wiem czy ktoś z Was miał już z tym doczynienia.

ŻYWIEC "BIAŁE"

"Białe piwo pszeniczne z nutą kolendry warzone w Żywcu od 2014 r. wyróżnia się lekkim i orzeźwiającym smakiem"

W sumie jako smakosz trunku piwnego skusiłem się na zakup tego piwka jedyne ~3,60.

Jednak nie jest jakieś świetne, faktycznie w pierwszym 'smaku' czuć kolendrę, jednak potem wydaje mi się bardzo mdłe.

Może gdyby było bardziej schłodzone byłoby lepsze.

#piwo #piwozwykopem #smakoszepiwa
szklane_kapcie - Miraski ! dzisiaj zajrzałem do mojego ukochanego sklepu osiedlowego ...

źródło: comment_WOP6Ul1EQQqm8ZvF844NPMnYgmn0ItGG.jpg

Pobierz
  • 4
@szklane_kapcie: hah, czekałem aż to ktoś przetestuje, tak myślałem, że rewelacji nie będzie, za ten hajs już lepiej Ciechanka walnąć sobie, albo Lwówka, czy cokolwiek innego. Ale tak czy siak dobrze, zę browary regionalne wywierają nacisk na koncerny, jak mawiał klasyk, tak działa wolny rynek :)
@szklane_kapcie: Miałem okazję pić przedwczoraj. Mimo, że to Żywiec to miałem nadzieję, że wyjdzie z tego coś pozytywnego. I niepotrzebnie tak myślałem. Nigdy nie powinno stać obok pszenicznych. Kolendre rzeczywiście lekko czuć ale każdy kolejny łyk to katorga. Koloru brak, kompetnie 'rozwodnione', piana jako tako się trzyma. Koncerniak promowany na siłę. Na szczęście przemyślałem zakupy i wziąłem Grand Prix od Ciechana.
@pawloz: mnie nie smakuje wgl, nie sprawia mi przyjemności, co jest dla mnie ogromną stratą, 3,50 to moge tam stracić, najgorzej że nie mogę sobie w spokoju usiąść wypić dobrego piwka posłuchać muzyki i pochillować.