Wpis z mikrobloga

@advert tja, jeździsz na narty i nie widzisz oczywiście tego, że kobiety ubrane w fendi większość czasu siedzą w knajpach na stoku i robią sobie sesje zdjęciowe? W takiej merilevie, val thorens czy innym La plagne? Albo trolujesz, albo w dupie byłeś w zieloncu i się wymadrzasz
kobiety ubrane w fendi większość czasu siedzą w knajpach na stoku i robią sobie sesje zdjęciowe? W takiej merilevie, val thorens czy innym La plagne?

@naganiaczherculesa: stylista się znalazł xD ty jeździsz na narty żeby innych ludzi stalkować, że tak dobrze zorientowany jesteś ile czasu w knajpach spędzają? byłem w kilkunastu alpejskich ośrodkach, najbardziej "posh" do tej pory to Davos i nadal twierdzę że bzdury gadasz. ludzi w "cywilnych" ciuchach na
ale ja nie mówię, że ma sobie selfie robić, chodzi o to, że widząc znajomych facetów to często wrzucają jak ktoś ich nagrał podczas jazdy, a u kobiet widuje tylko lans xd post nie ma jakiegoś odbicia mizoginii, po prostu widzę jak jest xd


@naganiaczherculesa: ja z kolei jeżdżę na narty głównie w męskim gronie i z naszej 7-ki jedynie 3 osoby nie wyciągają telefonu, żeby robić zdjęcia czy nagrania (w
@naganiaczherculesa: chyba Cię #!$%@?ło. Spędzam na nartach każdą wolną chwilę i przepaliłem w ciul hajsu na same wyjazdy 5k średnio za budzetowy wyjazd, także ciuchy za łojezu 400 euro to jakis lans? Tyle kosztuje mój kombinezon z oosc. Nie napisze ile kosztują buty i cała reszta. Narciarstwo/snowboarding to nie jest tania pasja i stąd Twoja teza o lansie dziewczyn. Jeszcze jedno - dobrze jeżdżą zawodnicy i niektórzy instruktorzy. Reszta lepiej lub
widząc znajomych facetów to często wrzucają jak ktoś ich nagrał podczas jazdy, a u kobiet widuje tylko lans xd


@naganiaczherculesa: typie :D
A u facetów co to jest jak nie lans (tylko w innej formie)? Poza tym, faceci niby wstawiają relację z wyskoku i salta na czarnej trasie?
Czyli zestawiasz kilku znajomych facetów do jakichś randomowych szonów z IG i wysnuwasz wnioski ogólne z dupy?

Zauważyliście, że laski które jadą '
procent lasek, które dobrze jeżdżą na czymkolwiek jest tak mały, że trafić na taką to jak wygrać na loterii XD

Byłem na Czarnej Górze, bylem w szoku jak sporo lasek jeździ naprawdę dobrze na snowboardzie. Kilka procent wszystkich, ale to wcale nie tak mało

jej jazda nie ma nic wspólnego z agresywną jazdą na krawędziach tylko jest to ześlizgiwanie się


@2-aminopirydyna: tak jakby nie było nic pomiędzy (