Wpis z mikrobloga

#zdrowie #rzucaniepalenia #papierosy Próbuję rzucić po najdłuższym okresie palenia w życiu(3 lata - paczka dziennie), parę razy rzucałem już z dnia na dzień, ale wtedy paliłem max 3-4 miesiące. Najbardziej doskwiera mi zmęczenie i brak skupienia, bo wydolnościowo widzę z każdą wizytą na siłowni czy basenie, że jest lepiej. Póki co leci mi trzeci tydzień bez papierosa, kiedy Wam przestały doskwierać objawy odstawienia i jakie mieliście?
  • 7
@Aetemi nie powiem Ci kiedy u mnie przestały doskwierać bo po dwóch tygodniach przerwy znów zapaliłem. Ale tak - zmęczenie i senność to były moje główne objawy. Ogromna senność do tego stopnia że praktycznie po pracy zawsze musiałem rypnac drzemkę. #!$%@? sprawa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Aetemi: @Wojti92

Regularnie paliłem ponad 6 lat z czego ostatnie 3 lata to była paka dziennie i to w zwykłe dni, bo przy weekendzie jak się łapałem ze znajomymi, to potrafiły zejść i dwie paczki. Przez te lata miałem kilka-kilkanaście prób rzucenia, ale wszystkie nieudane. Najdłuższa trwała 10 dni i to tylko dlatego, że byłem uziemiony na kwarantannie w czasie pandemii. Rzuciłem z dnia na dzień tak jak Wojti po przeczytaniu
Danzuo - @Aetemi: @Wojti92 

Regularnie paliłem ponad 6 lat z czego ostatnie 3 lata t...

źródło: rzuciłempalenie

Pobierz