Wpis z mikrobloga

Jak mnie bolą tak jakby zebra od mostka do barku po prawej stronie to może byc jakieś naciągnięcie czy tam naderwanie mięśnia piersiowego?
Uczucie jest wyraźnie tak jakby "na wierzchu" a nie gdzieś w klatce piersiowej, trochę tak jakbym w coś uderzył klatka piersiową.
Dodam że w tym tygodniu miałem sporo aktywności przy której się te mięśnie wykorzystuje.

#medycyna #silownia bo wy się znacie na kontuzjach
#fizjoterapia
Z.....a - Jak mnie bolą tak jakby zebra od mostka do barku po prawej stronie to może ...

źródło: mi-pi-wi

Pobierz
  • 8
@ZielonaOdnowa no to może być nawet jakieś przeciążeniowe nie koniecznie naderwanie. Przy naderwaniu miałbyś jakiś konkretny bólowy punkt przy palpacji. No i silny przy wykorzystaniu mięśnia w jakimś ruchu z oporem.
@arc_tic: tak myślę że to może być jakieś przesilenie, zastępuje kogoś w pracy w tym tygodniu i sporo tym mięśniem się pracuje.
Wezmę jutro wolne, zrobię sobie długi weekend i powinno przejść chyba.
@ZielonaOdnowa Im człowiek starszy albo mało się rusza tym bardziej mięśnie po wysiłku bolą. Trzeba się rozciągać, co pozwoli zredukować dolegliwości. Chyba że to zakwasy, na klacie też mogą być.
@gacek2121: raczej przyczyny upatrywalbym w tym że zmieniłem nagle stanowisko pracy i tu naprawdę trzeba się namachac ta partia niż w nerwobólach.

@Latniak pewnie właśnie coś takiego, parę lat temu wykonywałem tą pracę i było ok, no ale dzisiaj mam 32 a nie 25 lat niestety ;D