Wpis z mikrobloga

Da się w iPhonie ustawić, żeby ekran nie gasł, nie blokował się podczas połączenia Bluetooth z danym urządzeniem? Mam problem z interkomem ponieważ kiedy słucham nawigacji/muzyki telefon cały czas jest wybudzony. Niestety kiedy do kogoś zadzwonię lub ktoś zadzwoni do mnie to ekran wyświetla nazwę rozmówcy, a po zakończeniu rozmowy zamiast wrócić do wyświetlania poprzedniej aplikacji ( na przykład mapy), gaśnie i blokuje się. Jest to irytujące bo ciężko odblokować telefon w kasku, w rękawicach i w dodatku jadąc. Jakieś rozwiązanie?

*wylczenie autoblokady nie pomoże bo wtedy ekran się wyłączy i wtedy trzeba nacisnąć przycisk z boku, a później przeciągnąć palcem w górę

#ios #iphone #motocykle
  • 9
@test2137: kurde teraz patrzę że to może być zabezpieczenie, żeby po odebraniu kradzionego telefonu nie został odblokowany, ale nie wiem.
W każdym razie mapy Apple nawet jak ekran się zblokuje, to go włącza w krytycznych miejscach (przy powiadomieniu), więc zobaczysz gdzie jechać.
  • 0
@Aramil:
Ustawiłem, że kiedy łącze się z urządzeniem x to iPhone pozostaje zawsze włączony, ale wyskakuje powiadomienie, że ten iPhone jest niezgodny z tą czynnością (ʘʘ)