Wpis z mikrobloga

Moj aktualny związek i dramy które pojawiają się z dupy coraz bardziej zniechęcają mnie do prowadzenia relacji i wysiłków z tym związanych. Wszędzie winny facet. Red alertem powinien byc dla mnie stosunek siostry mojej dziewczyny do swojego męża który jest niczym mysz pod miotłą - ciągle krytykowany za to że jest nieogarem a zrobił więcej niż wielmożne księżniczki. Z dnia na dzień czuję coraz większe obrzydzenie do związków. Seks mnie nie jara, jedyna ucieczka do praca. Czuję się ciągle oceniany, ciągle poddawany jestem testom, ciągle nie wystarczający, ciągle porównywany do innych przez kobietę nie doceniającą w pełni tego co się posiada - ci do których mnie porównuje to ludzie pracujący w magazynie na nocne zmiany, nie widzi tego jak mają #!$%@? ale przynajmniej dobrze się czuję kiedy mnie deprymuje. Teksty w stylu “Rob to samo co robisz, zarabiaj tyle samo ile zarabiasz ale poświęcaj mi więcej czasu”. Nikt mnie w ostatnich latach tak psychicznie nie zniszczyl jak kobieta która ma zły humor a robi się dobra tylko wtedy kiedy wie że przekroczy granice. Ale tylko na chwilę.

Żałuję że nie miałem odwagi żeby to wcześniej skończyć. Bo zapewne znowu zmanipuluje mnie i będzie udawać jaka to jest miła robiąc mi rano naleśniki i herbatę tylko po to żeby za 4 dni znowu #!$%@? akcje.

#zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 6
  • Odpowiedz
@eskejper: kolejny, który wybrał doopa a nie rozumiem laskę, bo ładna a nie mądra i teraz będzie projektowal swoje problemy związkowe na wszystkie kobiety traktując je wszystkie z góry przez pryzmat obecnej.

Z resztą pokazujesz jedynie swoją perspektywę, z której jak zwykle wynika, ze "facet robi w uuuj a kobieta nic ale ona go nie docenia". To zwykła manipulacja pod publiczkę.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus tak tak, wszystko wiesz o ich związku ma podstawie jednego wpisu xD #!$%@?
@Winatuska tak, gość już się pakuje i wyprowadza. Myślę że jeżeli by to było takie proste to już by się uwolnił? Może mają kredyt, może coś innego ich trzyma razem, może być milion różnych powodów dla których są razem
  • Odpowiedz
jestes w toksycznym zwiazku z toksyczna osoba, ktora stosuje podstawowe techniki malnipulacji
przegrales juz za pierwszym razem w ktorym jej na to pozwoliles i nie bedzie juz inaczej

rozwiazanie jest dosc proste, ale na starcie nieprzyjemne
  • Odpowiedz