Wpis z mikrobloga

Czy na ios można robić automatyzacje np:

Jeśli uruchomiono dane aplikacje wlacz lokalizacje(przyczym jeśli aplikacja zostanie zminimalizowana lokalizacja wylacza sie)

Jeśli włączono ladowanie włącz hotspot.

Jeśli aktywny hotspot oraz poziom baterii spadnie poniżej np 75proc to zasygnalizuj dźwiękiem i wibracją.

Od godziny 22:00 do 6:00 ogranicz możliwość naładowania baterii do poziomu powyżej 85proc tak aby podłączając telefon na całą noc nie utrzymywać 100proc baterii.(choć w zasadzie nie wiem czy to w jakiś sposób oszczędza baterie?)

#telefony #apple #ios #iphone
#pytanie
  • 26
@Viperer:

Mam większe zużycie internetu w telefonie i taki układ mi pasuje. 500GB/mc za 35zł i sporo jeszcze zostaje.

Muszę mieć laptopa z Windowsem więc raczej zakup Macbooka odpada. W zasadzie myślałem że laptop widzi telefon jako router wifi nie jako znienawidzony Iphone więc tutaj bez różnicy. Mylę się? Co mu może nie odpowiadać?

Czy może mi jeszcze powiedzieć czy Youtube w Brave działa w tle(muzyka na wygaszonym ekranie) i czy
@cotozazycie: na Windowsie tak powinno być. MacBook jak jest na tym samym koncie iCloud to widzi, że ma hotspot z iPhone, a nie zwykłą sieć. Czy technicznie coś to zmienia - nie wiem.

Nie korzystam z brave to nie odpowiem. Mogę tylko podpowiedzieć, że każda przeglądarka na iOS działa na WebKit Safari i każda nie-Safari działa gorzej. Ma się to zmienić prawdopodobnie od iOS17.4 w związku z decyzjami UE.