Wpis z mikrobloga

#kartykredytowe #banki #kartyplatnicze #pkobp #ingbank #millenium #pekao #aliorbank #bankpocztowy #creditagricole
Mirki, Mirabelki
Proszę o sugestię, z jakich banków karty kredytowe dobrze współpracują z bankiem revolut?
Chodzi mi o zasilanie konta revolut przez google pay, tak żeby opłata przy płatności kartą kredytową na przykładową kwotę 2000 tysięcy zł była jak najniższa np 15-30 zł lub najlepiej bez opłat.
Kolejna sprawa czy do ubiegania się o kartę kredytową muszę mieć założone konto bankowe w docelowym banku?
Z góry dziękuję za wszelkie propozycje
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@klementyna123
Biorę to pod uwagę, w revolut jak przelewam nieraz pieniądze z karty kredytowej to opłaty są dość niskie na kwotę np 1650 zł pobiera mi 13 zł. Szukam podobnej karty kredytowej z takimi opłatami
  • Odpowiedz
@pablo945: nie mam problemow z doladowaniem revoluta karta kredytowa z mbanku, przez apple pay. nie narzekaja tez ze przelewam te pieniadze do innego banku
  • Odpowiedz
  • 0
@rtg_ Dzięki, założyłem w ING zobaczę jak mi pójdzie z kartą kredytową podobno wystarczą wyciągi z przelewów z 6 ostatnich miesięcy. Jak będą problemy to w mbank spróbuję.
  • Odpowiedz