Wpis z mikrobloga

@Zara_wracam: No OK. Ale skoro co dzień potrafisz okazywać miłość uczucie, troskę i fascynację swoją drugą połową to naprawdę możesz je mieć codziennie i nie potrzebne Ci jest święto 14 listopada gdzie każdy patrzy żeby na tobie zarobić, zrobisz kolację, masaż, przygotujesz kąpiel i spędzisz miło wieczór :) a to można robić każdego dnia bez WALENTYNEK ;) Ale kto co woli i czego potrzebuje to inna bajka ;)
@patoologiaa no dobra ale jak później koleżanki się jej zapytają co przygotowałes na walentynki a ona powie że traktujesz ja jakby zawsze były Walentynki to może się poczuć źle więc warto i tak na takie okazje coś przygotować, chociaż głupiego kwiata i wyjście na jakąś kolację. No ale jak wolisz
@TwujKoshmar: I myślę że jest jej miło jak dostaje kwiaty co tydzień, a jej koleżanki co najwyżej piwo w sobotę po pracy albo lepe bo zupa za słona xD Nie sztuką jest w jeden dzień być miłym kochanym... tak powinno być zawsze ;D
@patoologiaa ale po co Ty rywalizujesz? XD mam wrażenie, że sam teraz szukasz aprobaty do tego, że jednak hehe nie spędzam walentynek, bo zawsze coś robię. No to rób i po problemie, każdy ma to gdzieś. A zaczynasz się z tego tłumaczyć i porównywać do innych facetów. To może jednak jest problem z twoim okazywaniem uczuć? Skąd wiesz co jej koleżanki dostają? A może ona o Tobie tak im mówi? Masakra, dorośli