Wpis z mikrobloga

Gdzieś ktoś mi ukradł GUB G-85 z roweru. Chyba potrzebuję kupić nowy uchwyt na telefon. Czy to wciąż w miarę optymalny wybór, czy jest coś lepszego w podobnej cenie? Gdzieś w Krakowie stacjonarnie taki znajdę?
#rower #krakow
  • 5
@Cyfranek Mam ten uchwyt i nie szukam nic innego, bo sprawuje się świetnie. Od kopa masz w każdym Decu w Krakowie, wg info o dostępności na ich stronie, tyle że liczą sobie 70 zł, bo nie GUB tylko Triban ;) Na alledrogo kupisz za 45 z wysyłką gratis, jak masz smarta, więc ten dzień chyba wytrzymasz.
Na alledrogo kupisz za 45 z wysyłką gratis, jak masz smarta


@ytong: nie ma czegoś takiego jak wysyłka gratis. dopłacasz w cenie produktu za wysyłkę + dodatkowo opłacasz smart.
@PozorVlak: niby tak, ale gdybym nie miał smarta, to za wysyłkę płaciłbym podwójnie, skoro zakładasz, że sprzedający i tak sobie dolicza do ceny. Pomijam już, że kupując ten sam produkt na alledrogo, nawet z wliczonym kosztem przesyłki w jego cenę, najczęściej i tak mam go taniej, niż w innych sklepach. Roczny koszt smarta to rząd kilkudziesięciu złotych, a na przesyłkach oszczędzam średniorocznie kilkaset, więc chyba mimo wszystko nie ma tragedii.